• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip teisingai trinkti galvą?  2 

Autorius: Gerda Mrozovienė
2012-06-15 14:10:00

Kaip teisingai trinkti galvą?
Freedigitalphotos.net
Nusišypsojote pamačius straipsnio pavadinimą? Šypsokitės, bet nepamirškite, kad trinkti plaukus reikia mokėti,antraip Jūsų plaukai atrodys ne tik nesveikai, bet ir praras žvilgesį! 


Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti juokinga mintis, kad galima nemokėti trinkti plaukų, tačiau turėtumėte suklusti ir bent jau pasitikrinti, ar tikrai visą darote gerai, o jei ne — pats laikas pasitaisyti ;) 


Plaukų šukavimas


Plaukų šukavimas ypač teigiamai veikia savijautą, gerina nuotaiką, ramina ir mažina stresą, tačiau nepamirškite, kad plaukus šukuoti reikia ne tik tada, kai norite jūs, bet ir kiekvieną kartą, prieš trenkant plaukus. Patartina plaukus šukuoti medinėmis šukomis, nuo pat šaknų. 


Šampūno naudojimas


Įsidėmėkite, kad plaukų šampūną turite pilti ant delno, patrinti tarp rankų, šiek tiek pašildyti ir tik tada dėti ant plaukų. Šampūno įmasažavimas į plaukus turėtų užtrukti apie 3-5 minutes. 


Tinkama vandens temperatūra


Šiukštu negalima trinkti plaukų šaltu vandeniu! Nors šaltas vanduo ir labai maloniai atgaivina, tačiau turėtumėte žinoti, jog šaltas vanduo tikrai gerai nenuskalaus vandens ir net gali sukelti pleiskanų atsiradimą, o jos nepuošia nė vienos damos!


Tinkamas išskalavimas


Šampūną būtina gerai išskalauti. Gerai nuplaukite šampūną ne tik nuo plaukų, bet ir nuo kaklo, kaktos ar veido. Jei norite didžiuotis blizgiais plaukais, nuskalaukite juos mišinėliu: į vandenį įpilkite šaukštelį acto arba citrinų sulčių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rūta
2012-06-20 20:58:36
Mano kontaktai:

tel.nr.: 862395177
el.p. rutavalantinaite@gmail,com
Rūta
2012-06-20 20:56:54
Pritariu, kad teisingai trinkti galvą yra labai svarbu, bet dar svarbiau išsirinkti kokybišką ir ekologišką šampūną, kuris neardytų plauko struktūros, bet ją stiprintų. Dejam dauguma šampūnų parduodamų didžiuosiuose prekybos centruose ne tik kad nepagerina plauko struktūros, bet dar ją ir pažeidžia.

Galiu pasiūlyti SATINIQUE švelnų šampūną ir balzamą kasdieniam naudojimui, apsaugo plauką, sustiprina ir suteikia žvilgesio, išbandžiau ir naudoju jau pusę metų, tikrai nesu radusi nieko geresnio.

Mažmeninė 1l kaina - 90Lt, tačiau Jums užsiregistravus prie Amway (sutartis metams kainuoja 35Lt), jis kainuotų tik 48Lt.
Tag registruotis ir sudaryti sutartį tikrai apsimoka.

Jei kam nors reikia pakvietimų, kreipkitės.