• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kasdienė priežiūra visų tipų plaukams  1 

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2012-03-15 16:09:00

Kasdienė priežiūra visų tipų plaukams
123rf nuotr.
Gražūs, žvilgantys it šilkas plaukai – tai ne likimo dovana, o tinkamos priežiūros rezultatas. Žinodama, kokio tipo tavo plaukai ir besivadovaudama šiais patarimais jau po keleto savaičių suprasi, kad tavo plaukai – tai ne nuolatinis galvos skausmas, o didžiausia puošmena.

Kaip plaukus trinkti, džiovinti, dažyti ir kirpti? Pasinaudok profesionalų patarimais!

Riebūs plaukai

Trinkimas: Kad riebaluotis linkę plaukai atrodytų gražiai, juos būtina trinkti kasdien. Todėl rinkis švelnų riebiems plaukams skirtą šampūną, tinkamą kasdieniam naudojimui. Šampūną iš plaukų išskalauti geriausia drungnu vandeniu.

Džiovinimas: Į galvą nukreiptas karšto oro srautas suaktyvina riebalinių liaukų veiklą, taigi fenu išdžiovinti plaukai greičiau riebaluosis. Geriau juos džiovinti arba vėsaus oro srove, arba leisti išdžiūti patiems.

Dažymas: Palyginus su kitų tipų plaukais, riebiems plaukams bene mažiausiai kenkia dažymas ir cheminis sušukavimas. Jei nesinori iš esmės keisti plaukų spalvos ar šukuosenos, bent jau keletas žaismingų sruogelių viršugalvyje tikrai kuo puikiausiai tiks.

Natūralios priemonės: Kad plaukai mažiau riebaluotųsi, būtų sveiki ir žvilgėtų, juos reikia praskalauti ąžuolo žievės nuoviru. 3 šaukštus ąžuolo žievės užpilk 1 l verdančio vandens ir pavirink dar 15 min. Atvėsink, perkošk per marlę. Šiuo nuoviru skalauk plaukus kas 3 dienas 2 mėnesius.

Profesionalai pataria: Labai svarbu tinkamai prižiūrėti savo šukas ir šepečius, reguliariai juos plauti su šiltu vandeniu ir šampūnu. Ant plaukų šių įrankių šukuojantis nusėda plaukų priežiūros priemonių likučiai. Šukuojantis jie vėl patenka ant plaukų, o šie akimirksniu tampa nešvarūs, sparčiau susiriebaluoja.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-06-25 10:40:48
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!