• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mes padėsime išsirinkti šukuoseną!  9 

Autorius: Eli.lt
2012-07-11 14:58:00

Mes padėsime išsirinkti šukuoseną!
Eli.lt konsultantė – Olga, plataus profilio kirpėja, šukuosenų dizainerė, turinti 18 metų patirtį:
•    „Kerastase“ ambassador;
•    „L’Oreal Professional“ dažymo technikos, kirpimai.
•    „Dolores“ akademijos  diplomantė (Rusija);
•    kiekvieną pusmetį lankosi  „L’Oreal Professional“ kirpimo ir dažymo naujausių tendencijų seminaruose.

Pylimo 51A, Vilnius, tel. (8~5) 2628579, el. paštas Olga@boccolo.lt
www.boccolo.lt

Siųskite savo nuotraukas, kuriose matytųsi plaukai, jų ilgis bei struktūra el. paštu redakcija@eli.lt. Taip pat nurodykite, koks jūsų vardas, kiek jums metų ir koks klausimas dėl plaukų jus neramina.

Meistrė Olga atrinks nuotraukas ir pakomentuos jas šiame straipsnyje.

Kas mėnesį vienas iš dalyvių galės nemokamai apsilankyti nurodytame salone.

Sandra
Mano vardas Sandra. Man greit dvidešimt dveji. Mano plaukų ilgis, kaip jau ir matosi iš keletą foto kiek daugiau nei už pečių, ilgesnius plaukus jau nebeprisimenu kada ir turėjau, tarsi jie visai neaugtų.. Taip pat labai nusibodo "šukuosena', kurios tiesiog nėra. Šukuosena - takas praskirtas ne tiesiai o kiek į šoną. Žiauriai nuoboduuuu... Bet nežinau kas man tiktų. Gal galite patarti?


Olgos atsakymas:
Patarčiau plaukus dažyti šiek tiek tamsesne spalva, kad išryškėtų Jūsų veido bruožai ir akys. Kai yra šviesios akys, šviesi veido oda – viskas susilieja, nėra „cinkelio“, kuris Jus išskirtų iš minios.
Ypač gražią spalvą galima išgauti plaukus dažant keliais tamsesniais ar šviesesniais, kartu derančiais atspalviais, naudojant sruogelių, sluoksniavimo, blyksnių, „balayage“ technikas, paliekant ir natūralios spalvos sruogelių.
Spalva ties šaknimis turėtų būti pusę tono tamsesnė ir natūralesnė, tačiau link galų — šiek tiek šviesėti ir spalvos pigmentai ryškėti, jie suteiks  plaukams žaismingumo ir gyvybingumo.
Auginti  ilgus plaukus aš nepatarčiau. Kai yra ilgi ir ploni plaukučiai - negražu. Siūlyčiau plaukus patrumpinti ir labai lengvai pakarpyti, tai plaukams suteiks  purumo ir žavesio.
Išbandykite kaklo ilgio plaukų kirpimą, kuriam tinka ir ilgi kirpčiukai. Jūsų veido bruožus paryškins buku kampu kirpti ir ant vieno šono nuleisti plaukai.

Gertrūda
18 metų. Norėčiau, kad patartumėt kokių nesunkių šukuosenų garbanotiems plaukams. Visada vaikštau taip pat, dėl to norėčiau išmėginti, ką nors naujo.


Olgos atsakymas:
Viena iš paprasčiausių – paleisti tvarkingi plaukai. Toks variantas niekada neišeis iš mados. Be to, galima supinti apimtinę kasą arba padaryti aukštą kuodelį, kuris yra ypatingai madingas.
Ilgesni plaukai yra sunkesni, sunkiau krenta ir standžios garbanos šiek tiek mažiau šiaušiasi. Kai plaukai yra standžiai garbanoti, elastingumo trūkumas yra privalumas. Daugeliu atveju standžioms garbanoms gana tinkamas kirpimas – iškarpyti viršutiniai plaukai.
Reikalingos tinkamos šukuosenos priežiūros priemonės (pasta, kremas). Galite sugarbanoti džiovintuvo- difuzoriaus pagalba. Difuzorius - plauku džiovintuvo antgalis, panašus į lėkštę su spygliais.
Šiam plaukui reikalingi ilgi, „laipteliais“ kirpti plaukai. Palengvinta  plaukų tekstūrą,  iškarpymas. Tai suteiks plaukams reikiamos apimties, o plaukai kris seksualiomis, švelniomis bangomis. Tačiau net jei kirpimas bus tobulas, nepamirškite  tinkamų priemonių! Sruogas atskirsite ištepusi plaukus plaukų pasta, arba plaukų kremų.

Inga, 27 metai:
Laba diena, jau seniai tikrąja to žodžio prasme kankinuosi su savo plaukais. Jie yra stori, sunkūs, linkę garbanotis. Jau 14 metų aš juos kerpu trumpai. Dažau pagal nuotaikas: tai raudonai, tai juodai, tai vėl šviesiai, ir vėl tamsiai :) Jau trejus metus esu nusidažius šviesiai. Draugai bei šeima sako, kad šviesūs plaukai man tinka labiausiai, bet man taip pabodo alinti juos šviesinant:(  Nes šiaip jie yra tamsūs (bazinė spalva 5ar 6). O kur dar plaukų tiesinimas, džiovinimas. Nekinta ir plaukų kirpimo stilius, vis prabėgdama užbėgu į kirpyklą, vis taip pat nusikerpu, ir vėl grįžus namo matau tą patį atvaizdą veidrodyje. Labai norėčiau sužinoti, koks man kirpimas iš ties tinka, ir norėčiau plaukų spalvos, kuri man ne tik tiktų, bet ir negadintų stipriai plaukų struktūros. Esu kirpusis ir dažiusis pas Kęstutį Rimdžių. Bet iš esmės jis man tik "atspalvį" uždėjo, ir prakarpė plaukučius.
Todėl, labai apsidžiaugiau pamačius šį Jūsų pasiūlymą, galbūt man pasiseks :) Juolab, kad neseniai gavau naują darbo pasiūlymą, tad taip norisi naujų šviežių pokyčių...

Plaukų stilistė pataria

Olgos atsakymas:
Bazė 5-6 – tai gan tamsi natūrali plaukų spalva. Neturėtumėte šviesinti plaukų daugiau nei dviem atspalviais. Be to, atsižvelkite ir į savo antakių spalvą. Jeigu skirtumas tarp plaukų ir antakių spalvos bus milžiniškas, Jūsų plaukų spalva atrodys dirbtinai.
Rekomenduočiau išbandyti naujausią ir jau pamėgtą dažymo būdą - ombre. Tai reiškia, jog spalva pereina iš tamsios į šviesėjančią. Prie šaknų (bazė) tamsesnė, o visas plaukų ilgis šviesėjančiai. Tiktų šalti atspalviai.
Kuo trumpesnis Jūsų plaukas, tuo jis lengvesnis, labiau “pučiasi” ir garbanojasi. Būtina naudoti plaukų kremą, kuris priduos sunkumo ir neleis plaukui “pūstis”.
Žaismingumo priduotų lengvumas smilkinių zonoje ir trumpesni kirpčiai.

Kiti atsakymai:
Dovilė: Norisi žaismingumo!
Rasa: Ar reikalingi kirpčiai
Elvyra: Dažymas sruogelėmis
Živilė: Kaip sugarbanoti plaukus?
Benita: Daugiau spalvų

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sandra
2012-08-29 09:14:39
Laba diena,

O atrinkote ką nors kas galės nemokamai apsilankyti salone?;)))
gintare
2012-08-28 10:34:58
o kiek reiks laukti atsakymo, nes as siunciau foto pries kokia savaite, bet dar kol kas nesulaukiau Olgos atsakymo....
As
2012-08-16 12:11:58
Kokia grazi ta mergaite plaukuciais! Tobulas veidelis ir plaukų kai gražus, butu gražu jei butu šiek tiek dazyti, sodresnes spalvos, bet tokiai jaunai kažin ar gera mintis dazyt.... Nu tiesiog pasakisko grožio mergina, jei kartais skaitai šita komentarą tai prašom už komplimenta:) graži mergaite, turėtum lėktuvo į užsienį ir būt modeliu:))))