• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pasaulyje žymaus stilisto, kirpėjo – modeliuotojo Dmitriy Vinokurov šou Lietuvoje

Autorius: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija
2012-04-19 08:16:00

Pasaulyje žymaus stilisto, kirpėjo – modeliuotojo Dmitriy Vinokurov šou Lietuvoje

Dmitriy Vinokurov - top stilistas, visame pasaulyje gerai žinomas kirpėjas modeliuotojas bei menininkas, įkvėpimo ieškantis įvairiose pasaulio kultūrose bei istoriniame pavelde: dailėje, architektūroje, muzikoje bei kine. Prieš 17 metų savo karjerą pradėjęs meistras jau yra užkariavęs daugelio pasaulio miestų scenas bei milijonų gerbėjų širdis. Karjeros pradžioje pradėjęs dirbti su garsiuoju Rusijos modeliutoju Slava Zaitsev, Dmitriy Vinokurov netrukus tapo vedančiuoju stilistu dizainerio vardo mados namuose Maskvoje, taip pat kūrė naujus pristatymus Nina Ricci, Kenzo, Hugo Boss ir kt. madų namams. 


Dmitriy Vinokurov yra vienas iš garsiojo renginio “Alternative Hair Show” globėjų, kompanijos “Wella Professionals” naujų tendencijų ir kolekcijų kūrėjas, savo vardo grožio centrų ir mokyklos Maskvoje įkūrėjas bei savininkas, begales apdovanojimų ir ordinų už meno, mados ir grožio populiarinimą ir skleidimą pelnęs meistras. Dmitriy kuriami darbai yra be galo novatoriški, saviti ir išskirtiniai, o savo kūrybą pats meistras apibūdina kaip intelektualią. Kasmet nuostabiomis kolekcijomis bei šou programomis nustebinanantis meistras, pats kuriantis šukuosenas, makiažus, bei kostiumų eskizus ir pasirodymų visumą, šių metų birželio mėnesį su savo šou programa lankysis ir Lietuvoje. 


Vizito Lietuvoje metu Dmitriy Vinokurov pristatys naujausius savo darbus: moterų kirpimus, dažymus, šukavimus ir bendrą įvaizdį, o Master Class seminarų metu mūsų šalies meistrai patys galės išbandyti parodytas kirpimų ir šukavimų formas bei technikas. 


Visame pasaulyje garsaus meistro vizitą į Lietuvą organizuoja “Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija” kartu su “Wella Professionals” kosmetikos oficialiais atstovais Lietuvoje UAB “Sirowa Vilnius”, kurie žiūrovams rengia specialų siurprizą.


“Kirpėjų ir grožio speciaistų asociacijos” prezidentė Jolanta Mačiulienė džiaugiasi šiuo Dmitriy ir jo kūrybinės komandos vizitu į Lietuvą ir tuo, jog mūsų šalies meistrai galės išvysti jo rengiamą naujausių tendencijų pristatymą – šou Vilniuje, pramogų centre “Forum Palace”, ir pasisemti naujų idėjų, technikų, formų ir spalvų ateinantiems metams. Iš karto po apsilankymo mūsų šalyje meistras su savo programa keliaus į Los Andželą. 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus