• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Priauginti plaukai. Madinga ir gražu?  3 

Autorius: Moi-style.ru, Gerda Z.
2010-07-26 10:00:00

Priauginti plaukai. Madinga ir gražu?
Jupiterimages.com nuotr.

Kadaise, pagrindinė moters puošmena buvo ilgi, tankūs plaukai. Jos plaukus pindavo į storas kasas ir didžiavosi savo turtu. Vėliau tapo madingais trumpi plaukai, trumpas kirpimas.

 

Dabar ilgi plaukai vėl tampa madingais ir gražuolės trokšta tapti tokios prabangos savininkėmis. Tačiau dabar, šiuolaikiniame pasaulyje, nėra laiko ir jėgų užsiauginti ilgus plaukus ir tinkamai juos prižiūrėti. Daugelis turi netgi problemų su sveikata, o tai turi įtakos plaukams.

 

Todėl paprasčiau – nueiti į grožio saloną ir prisiauginti plaukus.


Ši paslauga atsirado nelabai seniai ir jis vis dar tobulinama.

 

Priauginami plaukai. Iš kur jie?

Pirmi priauginti plaukai atsirado Afrikoje, kai gražuolės afrikietės panoro atitikti to laikmečio idealams. Jos į savas kasas įpindavo dirbtinas sruogas. Tuomet jų niekas nemokė ir jos tai darė savarankiškai.


Laikui bėgant, apie tokią naujovę sužinojo europiečiai ir nusprendė tuo pasipelnyti. Jie atrado naujus priauginimo būdus ir pradėjo naudoti įvairias medžiagas, kad priauginti plaukai atrodytų natūraliau. Dar jie į kasytes įpindavo kitokių medžiagų, kad atrodytų puošniau. Tokiu būdu jau europietiškus priaugintus plaukus buvo galima plauti, šukuoti bei daryti iš jų įvairias šukuosenas.

 

Procedūros eiga


Pati procedūra atliekama specialiu aparatu, kurio pagalba natūralių plaukų sruogos priklijuojamos prie savų plaukų, o po to priklijuojami.


Šiuo metu ši procedūra yra populiarumo viršūnėje. Su jos pagalba galima kurti įvairiausias šukuosenas bei įvairias galimas kasytes (afrikietiškas ar prancūziškas). Merginos nori atrodyti madingai bei seksualiai su plaukų kirpčiukais.

Visi dirbtinumo priešininkai nesupranta kam visa tai daroma, jei galima turėti natūralius plaukus. Jiems galime išaiškinti šios procedūros darymo priežastis ir tikslus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
xxx
2010-11-19 17:12:40
O kodel neparasyta ir minusai? Kad po tokiu priauginimu pats naturalus plaukas ant kurio tai buvo priauginta kencia...ir ypatingai po kasyciu supinimo puses plauku nelieka ir tai tik viskas laikina maximum 3 men. Tad kas geriau naturaliau ir ilgiau ar kicas po kurio nieko nelieka ir vel nezinai ka daryt......Ir pinigai nenormalus.....
saule
2010-08-24 23:59:53
Koks cia gali buti plauku grozis, jei plaukai priauginti?Reklaminis straipsnis parasytas ir tiek... Turetu buti ir neigiami dalykai isvardinti.
mijum
2010-08-10 21:29:01
ir madinga ir grazu. ilgi plaukai visais laikais buvo yra ir bus grozis, ko nedave gamta duos tecnologijos. tik kam rinktis priauginima jeigu kur kas geriau greiciau, patogiau ir pigiau tresai. nori prisisegi nori ne, uztrunka vos 5-10min, prisisega kaip paprasti segtukai, labai lengvai, priziurimi kaip ir naturalus,plovimas, kondicionavimas, sukavimas. zinoma tik naturalus,sintetika tik barbems,greit nutriusa.