• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Proginė šukuosena: kaip išsirinkti?

Autorius: Laura M.
2012-06-18 12:32:00

Proginė šukuosena: kaip išsirinkti?
latest-hairstyles.com nuotr.
Išsirinkti tobulą šukuoseną išleistuvėms, vestuvėms, jubiliejui ar kitai iškilmingai progai – ne taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Besąlygiškai atsiduoti į kirpėjos rankas? Jeigu su savo kirpėja, kaip sakoma, ne vienas pūdas druskos suvalgytas ir ji jau bent keletą kartų įrodė, jog moka atspėti ir geba įgyvendinti jūsų norus – puiku. Tačiau tokių laimingųjų, turinčių Pelenės krikštamotės fėjos vardo vertas kirpėjas – vienetai. Visoms kitoms galioja taisyklė: skęstančiųjų (arba švenčiančiųjų) gelbėjimas – pačių skęstančiųjų (švenčiančiųjų) reikalas.

Kaip tik tarp tokių skęstančiųjų-švenčiančiųjų neseniai atsidūriau aš pati. Reikia šukuosenos. O mano geroji kirpėja tada, kai man jos labiausiai reikės, pati išskrenda mėgautis medaus mėnesio malonumais. Tenka ieškotis kas ją pavaduotų. Nedrąsiai skambinu draugės rekomenduotai šukuosenų meistrei, o ji man tiesiai šviesiai rėžia: kad iš tikrųjų susikalbėtume ir abi viena kitą suprastume, atsineškite nuotraukų, kaip turėtų atrodyti jūsų šukuosena – o jau tada ir šukuoti bus galima.

Še tau, kad nori! Nuotraukos – ne bėda. Bet kaip iš visos šukuosenų gausos išsirinkti, kas tiks būtent man? Gerai būdavo pas aną kirpėją, kuri suprasdavo mane iš pusės žodžio ir pati nuspręsdavo (visada į dešimtuką!), kas man tinka ir kas ne. Dabar tenka kapanotis pačiai.

Tikiuosi, mano patirtis pravers ir jums, mielos Eli.lt skaitytojos. Taigi į kokius klausimus turėtumėte sau atsakyti prieš išsirinkdamos proginę šukuoseną?

1.    Ar žnyplėmis suformuotos garbanos laikysis? Jei jūsų plaukai – atkakliai tiesūs, o svajojate apie romantiškas, vėjyje besiplaikstančias garbanėles, visų pirma pagalvokite, kiek turės atlaikyti šukuosena? Naivu tikėtis, kad ji išliks nepriekaištinga visą dieną jei žinote, kad žnyplėmis sugarbanoti jūsų plaukai išlieka garbanoti vos keletą valandų. Be abejo, kirpėja gali garbanas „sucementuoti“ stiprios fiksacijos laku. Tačiau tada apie tą svajingą plaikstymąsi vėjyje nė nesvajokite – teks visą dieną tenkintis „stovinčia“ šukuosena. Arba rinktis kitokį stilių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus