• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ryški plaukų spalva - kelias į sėkmę

Autorius: Londonietė
2010-07-13 10:00:00

Ryški plaukų spalva - kelias į sėkmę
Jupiterimages.com nuotr.

Vasarą kaip niekada norisi puikios plaukų spalvos. Juk saulėtos dienos apšvies kiekvieną išblukusį  plaukelį, o netvarkingai ataugusių šaknų nepaslėpsi po žieminėmis kepurėmis. 
 
Anglijoje atlikti tyrimai rodo, kad teisingai pasirinkta plaukų spalva gali tapti ir jūsų sėkmės garantu. Teigiama, kad moterys, pasirinkusios ryškesnes plaukų spalvas, labiau žavi vyrus. Jomis taip pat labiau pasitikima, joms sekasi tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime.
 
Noras pakeisti plaukų spalvą atsiranda ne tik todėl, kad keičiasi metų laikai. Psichologų teigimu, spalvą keičianti moteris nesąmoningai parodo, kad ji yra pasiruošusi permainoms. Ypač jei spalva keičiama visiškai: iš blondinės tampama brunete ar juodaplaukė ryžtasi šviesiai spalvai.
 
Kad atšilus orams padaugėja klienčių, norinčių atsinaujinti, pakeisti plaukų spalvą ar stilių patvirtina ir Whalthamstow rajone įsikūrusio grožio salono 'Ligita' darbuotojos.
 
“Šį sezoną dominuoja natūralios žemės spalvos. Jas drąsiai galima pritaikyti prie įvairių tipų odos, akių spalvos. Taip pat siūlome rinktis medaus ir karamelės atspalvius, kurie paryškina subtilų moteriškumą“, - pataria grožio salono įkūrėja Ligita Tiškienė.
 
Jei ruošiatės tik nežymiai paryškinti dabartinę plaukų spalvą, o finansai neleidžia apsilankyti kirpykloje, tuomet galite rinktis parduotuvėse siūlomus plaukų dažus. Vieni iš geriausių šiuo metu  - Garnier Herbal Shine (£5.49), kuriuos rasite visuose prekybos centruose Anglijoje. Juose nėra amoniako, bambuko ekstraktas suteikia žvilgesį, o išgauti atspalviui tereikia juos palaikyti 10 minučių.
 
Tačiau jei norite spalvą keisti visiškai – be specialisto konsultacijos neišsiversite. Tuomet geriau investuoti į profesionalo darbą, nei vėliau plaukus slėpti po skarele.
 
“Meistrai visuomet saugiai ir kiek įmanoma sveikiau perdažys tamsius plaukus į šviesius ar atvirkščiai. Taip pat jie parinks profesionalias priemones tolesnei plaukų priežiūrai. Pavyzdžiui, savo grožio salone naudojame aukščiausios kokybės, šveicariškos kompanijos 'Trinity - haircare' priemones, kurios pasaulyje populiarios ne tik dėl modernaus dizaino, paprasto naudojimo, bet ir malonaus kvapo bei vertingos sudėties. Juk visuomet madingiausi sveiki, prižiūrėti, žvilgantys plaukai”,  - sako L.Tiškienė.

 

 

www.londoniete.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus