• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Rytų Europos čempionato sidabras atiteko kirpėjai iš Lietuvos

Autorius: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija
2012-05-24 18:12:00

Rytų Europos čempionato sidabras atiteko kirpėjai iš Lietuvos
Š.m. gegužės 19-20 d. Sankt Peterburge vykusiame Rytų Europos čempionate Lietuvos kirpėjai dar kartą įrodė esantys vieni geriausių meistrų Europoje ir kirpėja iš Vilniaus Olga Barkovskaja - Kazlovskaja  į mūsų šalį parvežė bronzos bei sidabro medalius.

Savaitgalį Rusijoje vykusiame Rytų Europos čempionate mūsų šaliai atstovavo ir moteriškas ilgų plaukų šukuosenas kūrė meistrė Olga Barkovskaja – Kazlovskaja iš Vilniaus bei kirpėjas iš Kauno – Robertas Sakalauskas. Šiam konkursui meistrai iš Lietuvos pradėjo ruoštis dar kovo mėnesį, vos grįžę iš Europos čempionato Milane, kur Olgos darbas buvo įvertintas ketvirtąja vieta ir iki medalio tuomet pritrūko vos keleto balų. Šis čempionatas vilnietei kirpėjai buvo sėkmingesnis ir jos kurtos dieninė bei vakarinė šukuosenos buvo įvertintos trečiosiomis vietomis.

Susumavus abiejų turų taškus paaiškėjo, jog savo rungtyje bendrojoje įskaitoje meistrė iš Lietuvos, nusileidusi tik atstovui iš Rusijos, užėmė antrąją vietą bei pasipuošė sidabro medaliu. Į stipriausiųjų penketuką pateko ir Robertas, kurio darbai buvo įvertinti ketvirtąja bei panktąja vietomis. Su Lietuvos kirpėjų komanda kartu į Rusiją vyko ir tarpautinės klasės moterų kategorijos teisėja ir mūsų šalies meistrų trenerė panevėžietė Daiva Jankauskaitė.

„Dalyvavimas tarptautiniuose čempionatuose yra ne tik didelis išbandymas meistrams, bet ir atsakomybė, kadangi meistrai atstovauja ne tik sau, bet ir savo šaliai. Be galo smagu matyti, kad tarptautiniu mastu jau esame matomi, pastebimi ir atpažįstami, o mūsų meistrai ir jų darbai yra vertinami išties labai aukštomis vietomis“ – džiaugiasi „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezdentė Jolanta Mačiulienė.

Tiesa, užlipti ant pakylos laiptelio tarptautiniuose čempionatuose yra itin sunku, kadangi visoms šalims atstovauja tik patys geriausi meistrai, įveikę savo varžovus nacionaliniuose konkursuose. Neretai nutinka ir taip, jog meistrai tarptautinių apdovanojimų siekia ilgus metus, kol pagaliau pasipuošia vienos ar kitos spalvos medaliu ir iškovoja čempiono vardą. Ir nors dalyvavimas čempionatuose meistrams kainuoja nemažai pinigų, laiko ir ištvėrmės, tačiau jau vien varžymasis su pasaulio geriausiais, nuolatinės treniruotės ir tobulėjimas yra neįkainuojami profesinėje srityje kasdien dirbant su klientais grožio salone.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus