• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šį pavasarį vyraus garbanotų ir banguotų plaukų šukuosenos

Autorius: Lina Andrijauskaitė
2012-03-16 09:14:00

Lietuvos grožio industrijos atstovai šį savaitgalį rinksis į „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ organizuojamą atvirą Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų čempionatą. Parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančios tarptautinės grožio industrijos parodos „Pelenė“ lankytojai galės stebėti čempionatą ir pasisemti idėjų madingoms šukuosenoms bei makiažui. Prognozuojama, kad šį pavasarį populiariausios bus banguotų plaukų šukuosenos ir kontrastingų atspalvių makiažas.


„Norime atgaivinti atvirų nacionalinių ir tarptautinių čempionatų tradicijas mūsų šalyje, – sako „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentė Jolanta Mačiulienė. – Tokių čempionatų metu grožio meistrai į varžybų aikštelę perkelia naujausias tendencijas ir patraukliai jas pristato publikai.“ Be to, vienas iš čempionato tikslų yra atrasti talentingus meistrus, skatinti jų tobulėjimą bei suteikti jiems galimybę save realizuoti profesinėje srityje. Geriausiai pasirodę dalyviai bus pakviesti prisijungti prie Lietuvos nacionalinės komandos, kuri atstovauja mūsų šaliai Europos, Pasaulio bei kituose tarptautiniuose čempionatuose.


J. Mačiulienės teigimu, šį pavasarį mada bus spalvota, linksma, jaunatviška ir praktiška. Be to, bus galima išvysti vis daugiau savo išvaizda besirūpinančių vyrų. „Vyrams bus leidžiama ne tik kirptis struktūriniais kirpimais, bet ir savo kirpimą paryškinti dažytomis sruogomis ar sruogelėmis, – sako asociacijos prezidentė. – Tuo tarpu vis daugiau moterų matysime su garbanų, garbanėlių ir banguotų plaukų šukuosenomis. Šios tendencijos atsispindės ir čempionate dalyvaujančių grožio ekspertų darbuose.“ 

Atviras kirpėjų ir grožio specialistų čempionatas vyks pagal pasaulinės kirpėjų organizacijos „Organization Mondial Coiffure“ (OMC) organizuojamų čempionatų bei atvirųjų šalies taurių nuostatus. Pasak J. Mačiulienės, tai yra didelis pasiekimas Lietuvai, kuri jau trejus metus priklauso šiai organizacijai. Atvirojo čempionato dalyviai varžysis 17-oje kategorijų: moterų pilno madingo įvaizdžio kūrimo („Full fashion“), moterų ilgų plaukų madingo šukavimo gyvam modeliui ir ant manekeno, moterų nuotakos šukuosenos, moterų fantastinės šukuosenos, moterų iki 22 m. amžiaus madingo kirpimo ir nuotakos šukuosenos, vyrų ilgų plaukų šukavimo ir kirpimo, vyrų klasikinio kirpimo, vyrų pilno madingo įvaizdžio („Full fashion“), vyrų iki 22 m. plaukų šukavimo ir kirpimo, podiumo makiažo, nagų modeliavimo akrilu, nagų modeliavimo geliu, fantastinio nagų dizaino, piešimo ant „tipsų“ dėžutėse ir piešimo ant kūno („BodyArt“).

Dalyvius vertins daugelio Lietuvos ir Europos čempionatų dalyvis ir nugalėtojas Raimondas Pasternackis, pasaulinės kirpėjų organizacijos „Organization Mondial Coiffure“ (OMC) atestuota teisėja moterų kategorijoje, moterų komandos trenerė Daiva Jankauskaitė, OMC atestuota teisėja vyrų kategorijoje, vyrų komandos trenerė Irena Žinevičienė, Lietuvos nacionalinės komandos nariai, V-ojo atvirojo Vakarų Lietuvos čempionato ir Lietuvos nacionalinio čempionato moterų grupės teisėjai Kristina Gorodeckienė, Jolita Zujienė, Edita Birgiolienė, Robertas Sakalauskas, Olga Barkovskaja-Kazlovskaja ir Dainora Trainaitytė, Lietuvos nacionalinės komandos narys vyrų kategorijoje, Lietuvos nacionalinio čempionato teisėjas vyrų nominacijoje „Full Fashion“ Marijus Mazuraitis, Lietuvos nacionalinės komandos narė vyrų kategorijoje, Atvirojo Vakarų Lietuvos čempionato ir Lietuvos nacionalinio čempionato teisėja vyrų nominacijose Jūratė Krištaponienė bei Rusijos teisėjų komandos narys, Europos čempionas, Pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas generalinis Atviro Lietuvosčempionato 2012m. komisaras Andrejus Bonginas.

„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“, įkurta 2010 m., yra pasaulinės kirpėjų organizacijos OMC – didžiausios pasaulyje grožio organizacijos, vienijančios daugiau kaip 500 000 salonų savininkų iš 60 valstybių visame pasaulyje – narė. Asociacija siekia sudaryti kuo palankesnes sąlygas vystyti ir plėtoti kirpėjų ir grožio specialistų veiklą, organizuoja mokymo, kvalifikacijos tobulinimo kursus, rengia teorines ir praktines konferencijas, seminarus, parodas, organizuoja specialistų mokymą ir tobulinimąsi, teikia jiems metodinę medžiagą ir priemones.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus