• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šukuoseną renkamės pagal figūrą (foto)  1 

2008-10-29 00:00:00

Šukuoseną renkamės pagal figūrą (foto)
"News Bridgepix" nuotr.

Stilistai pataria šukuoseną derinti prie figūros ir ūgio. Svarbiausia taisyklė - viskas turi būti harmoninga. Štai keletas paprastų patarimų, kaip pagerinti savo įvaizdį.

Visų pirma, stilistai atkreipia dėmesį, jog šiuo metu madingos itin trumpos šukuosenos tinka tikrai ne visoms. Jas drąsiai gali rinktis tik smulkaus sudėjimo dailiosios lyties atstovės (pavyzdys galėtų būti aktorės Audrey Tautou, Natalie Portman).

Jei mergina aukšta, trumpai kirpti plaukai gali sukurti disharmonijos įspūdį, nes galva atrodys pernelyg maža. Vis dėlto ir ši taisyklė turi išimčių. Pavyzdys galėtų būti viena iš berniukiškų šukuosenų mados formuotojų aukšto ūgio aktorė Audrey Hepburn. Taigi, jei net ir būdama aukšto ūgio sugebate kurti miniatiūrinės, trapios moters įvaizdį, berniukiškos šukuosenos jums tiks.

Itin aukštoms, modelio figūrą turinčioms merginoms tinkamiausias plaukų ilgis - iki smakro ar šiek tiek ilgesni. Idealus variantas - šiek tiek banguoti plaukai iki pečių.

Mažo ūgio merginoms ne itin tinka ilgi plaukai, nes su tokiais jos atrodys ne moteriškos, o mergaitiškos. Joms stilistai siūlo rinktis „bob“ kirpimą: elegantišką, bet ne per daug trumpą, kad kaklas liktų atviras, tačiau šukuosena nebūtų pernelyg vyriška.

Tiesūs plaukai pernelyg pabrėžia kūno apvalumus. Todėl išraiškingos figūros moterims labiau tiks ilgi banguoti plaukai, garbanos. Atrodo, jog tai supranta dainininkė Beyonce, kuri tokią šukuoseną renkasi visiems reikšmingesniems renginiams ir pasirodymams.

Moterims, kurių figūra nėra itin moteriška, rekomenduojama nesižavėti labai trumpomis šukuosenomis, nes tai jų išorei suteiks dar daugiau vyriškumo. Joms stilistai pataria rinktis šiek tiek ilgesnes nei iki smakro šukuosenas ar tiesiog tiesius, ilgus plaukus.

Didžiuojatės savo krūtine ir norite pabrėžti jos grožį? Netgi tokiu atveju nereikėtų plaukų susukti į kuodelį, kad kaklas ir iškirptės sritis liktų atvira. Kam pabrėžti tai, kas ir taip pastebima? Didelio biusto savininkėms labiausiai tiks palaidi, šiek tiek banguoti plaukai.

Vis dėlto šukuoseną reikėtų rinktis ne tik pagal ūgį ir sudėjimą, bet ir tradiciškai – pagal plaukų tipą ir veido ovalą. Be to, įvertinkite ir tai, kiek laiko bei pinigų kiekvieną dieną galėsite skirti naujos šukuosenos priežiūrai.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
t9u
2009-05-04 21:27:58
www.gundyk.lt