• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šukuosenų mados 2011 pavasariui  6 

Autorius: pagal Refinery 29
2011-01-25 11:16:00

Artėjant pavasariui darosi vis sunkiau praeiti pro kirpyklas – jos traukte traukia atnaujinti savo stilių ir pasisemti įkvėpimo. Jei pasiilgai naujų mados vėjų – jau dabar siūlome išbandyti ką nors iš 5 pavasario šukuosenų mados tendencijų!

Žemas kuodukas

Pernai kuodai buvo nukeliavę į patį viršugalvį. Šiemet jie metėsi į kitą ekstremalią padėtį ir atsidūrė ties sprandu. Išmėgink šį elegantišką ir šiltą mados gūsį!Patarimas: Pradėk nuo sklastymo. Perskirk plaukus, glotniai sušukuok, surišk į žemą uodegėlę (būtinai uždengdama ausis!). Dabar susuk plaukus į laisvą kuodelį ir susek. Toks kuodelis atrodys ne senamadiškai, o laisvai ir bohemiškai!

Naujas variantas ant šono

Plaukų sukėlimas į vieną šoną vis dar populiarus. Jis suteikia įvaizdžiui dinamiškumo, žaismingumo ir puikiausiai tinka įvairaus ilgio bei struktūros plaukams.Patarimas: Kaip atrasti idealią vietą sklastymui? Priglausk prie viršugalvio lygias šukas. Ta vieta, kur šukos praranda sąlytį su galva, ir yra ideali vieta šoniniam sklastymui. Surišk plaukus į laisvą žemą uodegėlę ant šono arba užfiksuok juos tokioje padėtyje keletu plaukų segtukų.

Kirpčiukų šėlsmas

Tai į 70-tuosius mus grąžinantis mados vėjas, kurį itin pamėgo daugybė stilistų.Patarimas: Tokie visą kaktą dengiantys kirpčiukai tampa pagrindiniu tavo aksesuaru. Jie turėtų būti sunkūs, tankūs, kiek ilgesni šonuose, pridengiantys antakius. Tokius kirpčiukus kas rytą teks sudrėkinti, išdžiovinti fenu, tempiant ir lyginant apvaliu šepečiu, supurkšti laku ir dar kartą nedelsiant iššukuoti šukomis.

Pankiškai trumpi plaukai

Esi pasiruošusi didiesiems pokyčiams? Ką gi, gali nusikirpti ir visai trumpai – vis tiek neabejotinai atrodysi stilingai. Tiesa, vietomis palik ir ilgesnių sruogelių, kad išsaugotum moteriškumą. O žaismingai suformuota šukuosena suteiks tau truputėlį dramatizmo.Patarimas: Patogiausias tokio kirpimo padailinimas – ilgesni plaukai viršugalvyje. Kad juos suformuotum žaismingai, naudok plaukams purumo suteikiančią šukuosenos formavimo priemonę kol plaukai dar šlapi, o išdžiūvusius koreguok plaukų vašku.

Šoninė banga

Šoninė banga vis dar nepraranda populiarumo. Ji dominuoja ir 2011 šukuosenų stiliuje. Tokiai šukuosenai galioja vienintelė taisyklė: plaukai turėtų atrodyti kuo natūraliau!Patarimas: Nepasikliauk tobulu natūralumu vien užkišdama plaukus už ausies. Nepastebimai sutvirtink bangos galiukus segtukais, o kad plaukai būtų puresni, kasdien prieš šukuodamasi supurkšk juos sausu šampūnu ar blizgesio suteikiančiu nenuplaunamu balzamu.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
geta
2011-02-19 18:05:07
Kirpčiukų šėlsmas...jėėė...Esu pasiruošusi pavasariui...jau nuo praeito pavasario :-)
cinike
2011-01-30 23:38:42
gal us patys patarejai taip ir kirpkites, o as tiesiog pabusiu grazi :D
hm
2011-01-27 22:11:43
Seniau sukuodavaus i virsu susekdama plaukus, i kuoduka ar per viduri skirtais plaukais, nes mano kakta nera auksta ir man taip labai tinka, taciau nesenai supratau, kad tinka ir ant sono perskleisti ir susegti plaukai....Bet kirpciukai niekada netiko ir netinka, vaikystej gal 6 metu, kai turejau kirpciukus, juos nusikiprau, dabar ir primena si linksma ivyki jie...