• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tinkamiausios šukuosenos pasirinkimo strategija  14 

2008-07-03 00:00:00

Tinkamiausios šukuosenos pasirinkimo strategija
Parengta pagal užs. žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.
Renkantis šukuoseną visų pirma reikėtų pasikliauti ne draugių rekomendacijomis ir mados tendencijomis, o taisyklėmis, kokios formos veidui kokio tipo šukuosena tinkamiausia.

Nustačius, kokios formos veidas, dar labai svarbu atsižvelgti ir į plaukų būklę bei struktūrą. Jei plaukai stori ir tvirti, anaiptol ne visos šukuosenos tiks. Silpnesni, gležnesni plaukai dažnai lengviau paklūsta madingų šukuosenų kaprizams, tačiau dailiausiai atrodo pasirinkus apimties ir purumo suteikiančią šukuoseną. Nepaklusniems plaukams „nepatiks“ itin trumpas kirpimas.

Na, o dabar grįžkime prie veido formos. Tinkamai parinkta šukuosena leis jums susikurti harmoningą ir ryškų įvaizdį, o tai labai svarbu kiekvienai moteriai.

Kokia šukuosena labiausiai tinka jūsų veidui?

Ovalo formos veidas laikomas idealiu. Moterims, kurių veido forma – taisyklingas ovalas, tiks beveik visos šukuosenos. Tuo tarpu visų kitų formų veidams šukuosenos parenkamos taip, kad jų kontūrai maksimaliai priartėtų prie ovalo.

Apvalus veidas. Jam rekomenduojama šukuosena, kuri vizualiai ištempia viršutinę veido dalį. Šukuosenos tikslas – kiek įmanoma prailginti veidą. Taigi viršutinės galvos dalies plaukai kiek pakeliami, o šonuose – labiau priglostomi, prispaudžiami. Dar geriau rinktis asimetrišką šukuosenos siluetą – įstrižus kirpčiukus, ant šono suverstą šukavimą. Venkite šukuoti plaukus lygiai, tiesiai – tai jums netiks.

Kvadratinis veidas. Tiks asimetriniai kirpimai ir šukuosenos (kvadratinio veido problemos panašios ir į apvalaus veido problemas). Šukuosena turėtų kilstelėti į viršų kaktos liniją. Tinka banguoti plaukai, pusiau atidengtos ausys, įstrižas ar per šoną perskirtas sklastymas. Geriau atsisakyti tankių ir ilgų kirpčiukų, simetriškų šukuosenų ir lygiai, glotniai atgal sušukuotų plaukų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
wanesa
2010-07-21 19:01:45
mano irgi ovalus bet turiu stambia ilga nosy zema kakta ..ir ner taip lenga apsikirpt ...visad kerpa taip pat arba auginu ilgus plaukus ...nusibodo..
Ju ;DD
2009-07-25 13:36:20
Sweiki turiu ovalu veida ir ilga plokscia nosi ir nzn kas man tiktu prie tokio veido noreciau grifkos bet bijau kirpti kad nesugadinciau SOS...
oxi_
2009-02-14 03:19:36
tina, jei tavo plaukai yra linke garbanotis, tai ir pabrezk tai. :)
galbut garbanos tau atrodo negrazios, nes nemoki tinkamai ju sutvarkyti? :) yra ivairiausiu priemoniu kaip galima suformuot grazias garbanas. apsilankyk pas kirpeja, galbut ji pades tau atrasti sprendima kaip pagrazint tavo plaukus :) mano patarimas: jokiu budu netiesink ju visalaik, nes nuo to jie tik negrazes... ir antra, jei pirksi priemones savo garbanoms jau geriau nusipirk viena bet kokybiska is kirpyklos nei 10 pigiu ir prekybcentrio ;)