• Meilė ir seksas
 • Grožis ir stilius
 • Sveikata ir dieta
 • Nėštumas ir vaikai
 • Namai ir maistas
 • Gyvenimo būdas
 • Žvaigždės
 • Pramogos
 • Naujienos
 • Konkursai

Kaip teisingai užbaigti manikiūrą?  1 

Autorius: Grožioklubas.lt
2012-05-23 10:12:00

Kaip teisingai užbaigti manikiūrą?
Freedigitalohotos.net
Greičiausiai numanote, kad kalba bus apie manikiūro užbaigimą, t.y. priemones, kuriomis yra pabaigiamas lakavimas. Ar tikrai viską apie tai žinote? Ar pasinaudojate visomis galimybėmis, kurias jos suteikia?

Kaip teisingai užbaigti manikiūrą?

Dar nelabai seniai ne visi naudojo ir ne visi turėjo šias priemones: geru laku nagus padengdavo du arba tris kartus ir to užtekdavo. Tačiau tokiu atveju jus reikia nuliūdinti, kadangi būtent „top-coat“ priemonėms reikia suteikti nemažai dėmesio.

Ar jūs žinote, kad tai ne tik permatomas lakas, kuris manikiūrą daro pastovesnį? Nuo mažo buteliuko faktūros priklauso ir viso manikiūro stilius. Tarkim, jūsų paskutinis potėpis gali padaryti jūsų nagus matinius, blizgančius, zomšinius, kreminius arba tviskančius. Taip, taip – būtent tokius!

1. Kreminis.

Tai vienas iš populiariausių būdų pabaigti manikiūrą. Visų pirma todėl, kad jis garantuoja švarią pagrindinio lako spalvą, o taip pat gerai sutvirtina laką su nagu. Vis dėl to kreminis variantas skiriasi nuo poliruotojo. Kadangi po šio lakavimo manikiūras netviskės, nors nago paviršius bus idealiai lygus, išlyginantis bet kokius nelygumus. Toms, kurios dažnai keičia nagų lako spalvas, ši priemonė tiks geriausiai.

2. Matinis.

Šis viršutinis lako sluoksnis tapo madingas prieš pusantrų metų ir tapo gana populiarus. Nors ir prie jo reikėtų priprasti. Jis suteikia nagams neįprastą įvaizdį, tačiau madingą. Dabar nemažai firmų gamina būtent spalvotas matines „top-coat“ priemones. Šiuo metu labai madingi spalvoti matiniai lakai, kurie yra labai kaprizingi, jiems naudoti reikalingas meistriškumas, kadangi po pirmojo padengimo sunku pasiekti lygumo. Todėl matinis viršutinis sluoksnis – tai savotiškas manikiūro išgelbėjimas, kuris išlygina visus nelygumus.

3. Blizgiklis.

Taip užbaigiant manikiūrą nagai atrodys puošnūs ir blizgantys. Ypač tokia priemonė tiks prie vakarinės aprangos. Blizgikliuose yra kelių spalvų šešėliai, kurie sudaro trimatį įvaizdį. Blizgią priemonę galima naudoti nusilakavus tiek matiniu, tiek ir bespalviu nagų laku, ir taip kasdieninis lakavimas paverčiamas ypatingu bei įdomiu.

4. Zomša.

Iš principo, tai yra matinė viršutinio sluoksnio priemonė, apie kurią buvo rašyta anksčiau. Tik zomšos priemonėse yra mirgėjimo efektas. „Zomša“ turi vieną pliusą – ją lengviau užtepti, ji paprasčiau sudaro lygumo įvaizdį nei kad matinės priemonės. Be to, mirgėjimas suteikia prabangų nagų įvaizdį.

Patarimai
 • Viršutinį nagų lako sluoksnį naudokite tik gerai išdžiuvus nagų lakui.
 • Jei naudojate matines priemones, laikykite nagus kuo toliau nuo rankų kremo. Kadangi matinis efektas gana greitai dingsta. Be to, su tokiu lakavimu užsiimti buities darbais tikrai nepatartina, kadangi bet kokios cheminės ar riebios priemonės naikina šį efektą.
 • Įvairūs sutrūkimai, skilimai ir pasitrynimai labiau matomi esant matinėms priemonėms. Taisyti matinį manikiūrą yra sunkiau, tad geriau iškart jį nuvalyti.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Glorija
2012-05-24 14:54:25
Kur visa tai galima isigyti?