• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokį manikiūrą pasirinkti?  5 

Autorius: Eli.lt
2009-10-03 08:00:00

Kokį manikiūrą pasirinkti?

Šiandien yra naudojama keletas manikiūro rūšių. Pagrindinis skirtumas tarp klasikinio ir europietiško manikiūro yra kutikulos apdirbimo būdas. Šiuolaikiškesnis yra europietiškas variantas, nors dauguma moterų renkasi klasikinį manikiūrą. Yra ir mišraus manikiūro variantų, karštas manikiūras, saulėtas manikiūras, SPA manikiūras ir dar daug kitokių.

Karštas manikiūras

Šis manikiūras ypatingas tuo, jog naudojama šildoma vonelė su specialiais kreminiais losjonais, kurių sudėtyje esantys vitaminų kompleksai maitina kutikulas ir sutvirtina natūralius nagus. Šis manikiūras labai tinka nuėmus dirbtinius nagus (iš gelio ar akrilo), taip pat šaltuoju metų laiku.

Prancūziškas manikiūras

Universalus variantas, tinkantis prie bet kokios aprangos ir makiažo. Paryškinti nagų galiukai visuomet madingi. Tam galima naudoti ne tik baltą, bet ir kitų spalvų laką.

Saulėtas manikiūras

Atliekant šį manikiūrą, naudojamos natūralios drėkinančios medžiagos, pašalinama sausa ir šiurkšti oda, ji pamaitinama ir suminkštinama.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ieva
2009-10-19 19:07:49
Sveiki! Girdėjote apie tinklalapį, kuriame dalina daiktus nemokamai [Lockerz.com]? Jokios gudrybės ten nepastebėjau. Truputį papasakosiu kas ten vyksta: renkame taškus, kuriuos keičiame į puikius daiktus. Pvz: iPod Nano - 300 taškų, puikus fotoaparatas - 500 taškų. Kompiuteriniai žaidimai po 100 taškų. Yra tikrai labai daug įvairių daiktų, išsirinktų kiekvienas.
Už prisijungimą gauname 2 taškus, už ats. į klausymą taip pat. Tik prisiregistravus duoda sužaisti žaidimą, kuriame iškart galima surinkti daug taškų. Už pakviestą draugą 2 taškai. Vėliau šie taškai pradeda dvigubėti.
Ir čia nėra jokios apgaulės. ;) Gal pabandykite užsiregistruot, nieko neprarasite, o gausite puikių daiktų nemokamai, už tai, kad išreiškiate savo nuomonę!
Galima užsiregistruoti tik su pakvietimu. Jei susidomėjai, rašyk man: ievaa1991@gmail.com
P.S. liko tik keli pakvietimai.
Blondinė
2009-10-05 06:52:34
Jėzusmarija, gal galima bent manikiūrą pasidaryti be kalbajobų? klinkt klinkt
as
2009-10-04 20:24:23
Tai kad žodyne (tavo pateiktam) nėra tokios reikšmės, kaip nagų odelės. Pritariu Diamond