• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokią nagų formą pasirinkti?  1 

Autorius: Grozioklubas.lt, freedigitalphotos.net
2014-01-10 10:00:00

Kokią nagų formą pasirinkti?
Nagai — vizitinė moters kortelė
 Kai mes darome manikiūrą, visuomet iškyla dvi pagrindinės problemos – kokį atspalvį ir kokį nagų dizainą pasirinkti. Tačiau tai ne vienintelis sudėtingumas. Juk egzistuoja ne viena nagų forma – ir kokią pasirinkti?

Kokią nagų formą pasirinkti?

Jei anksčiau nagų forma priklausydavo nuo sezono ir mados tendencijų, šiuo metu griežtų ribų nebeliko. Ir nėra sezoninių taisyklių. Yra tik noras pabrėžti savo stilių ir manikiūrą derinti prie bendro įvaizdžio. O nagų forma tampa tik padės jums tai išspręsti.

Apvalūs. Dauguma šią formą vadina „old fashion“ (senamadiška), tačiau ir šiuolaikinės merginos ją mielai naudoja. Norint padaryti idealų puslankį, reikia gerokai pasistengti. Ir tai puikus sprendimas, jei reikia, kad nagai būtų trumpi, jie yra silpni ir blogai auga.

Kvadratiniai.
Nagai taisyklingos kvadratinės formos šiuo metu labai madingi. Prie šios formos tinka prancūziškas manikiūras, ir tai labai geras pagrindas bet kokiems menams. Ši forma labiausiai tinkama manikiūrui, kadangi nago plokštelė tampa maksimaliai didelė. Kvadratinė forma tinka tiek ilgiems, tiek ir vidutinio ilgio nagams. Su kvadratinių nagų kampučiais reiktų būti itin atsargioms, kad per daug nenudildinti, o suteikti griežtas linijas. Geriausiai šias formas palyginti keletą kartų per savaitę.

Kvadratiniai su puslankiu viršuje.
Tai miksas dviejų, prieš tai aprašytų formų. Skirtumas tas, kad dildinimo technika yra kitokia nei ruošiant apvalius. Iš pradžių reikia paruošti kvadratinę nago formą, o po to suapvalinti viršūnę, todėl tai nebus ryškus puslankis. Tokia nago forma tinka vidutinio ilgumo nagams.

Užaštrinti. Labai ilgi ir užaštrinti iki smaigalio. Ryžtasi šiam manikiūrui tikrai ne visos, nes kasdieniniame gyvenime tai nėra patogi nago forma. Be to, ją išpildyti nėra lengva. Dažniausiai savų natūralių nagų ilgio neužtenka, jie linkę dažnai lūžti, todėl tokios formos nagai būna nenatūralūs.

Migdoliniai. Iš visų formų ši, ko gero, pati moteriškiausia. Gerai žiūrisi su prancūzišku manikiūru. Tiesa, šiai formai reikia tam tikro ilgio nagų. Ir pagrindinis minusas – tokios formos nagai labai greitai lūžta. Todėl geriausiai šią formą derinti su akriliniu arba geliniu lakavimu.

Ovalūs.
Tai nagai panašūs ir į apvalius, ir į migdolinius. Pagrindinis principas dildinant – jums reikia kuo tiksliau atkartoti nago augimo liniją, tik veidrodiniu būdu. Taip gausite taisyklingą ovalą. Ši forma gera tuo, kad nagai atrodo prižiūrėti ir harmoningi. Nereikėtų šios formos išgauti esant trumpiems nagams. Ir tai pati geriausia forma toms, kurios nenori augintis nagų, tačiau yra pasiryžusios ilgą laiką paskirti nagų dildinimui.

Lūpdažio forma.
Tai užaštrinti nagai, tačiau ne tokie ilgi, kaip „užaštrinti“. Jei jums stilistiškai tiktų aštrūs nagai, tačiau negalite to sau leisti dėl buitinių ir dalykinių reikalų, pasinaudokite būtent šiuo variantu. Vienas minusas: apklausus vyrus, jiems mažiausiai patinka tokia nagų forma. Todėl prieš atliekant tokį manikiūrą, parodykite brangiausiajam ir pasiklauskite, ar jam tai patiks.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 16:59:18

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!