• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nagų dailė: pabandyk dar kartą!  3 

Autorius: parengė Laura M.
2010-04-29 14:15:00

Nagų dailė nebemadinga? Tokia, kokia ji buvo prieš 4-5 metus – tikrai beviltiškai paseno. Tačiau subtilus nagų pamarginimas ir vėl pretenduoja tapti vienu madingiausių 2010-tųjų vasaros akcentų! Svarbi sąlyga – nagai turėtų būti natūralūs, išpuoselėti ir ne per ilgi.

Siūlome 4 naujus būdus suteikti manikiūrui savitumo. Neišsigąsk – šie lakavimo būdai nėra tokie sudėtingi, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio!

Gėlėti nagaiTau prireiks: Lako pagrindo, ryškių raudonos, geltonos bei žalios spalvos nagų lakų, juodo nagų dailei skirto lako plonučiu šepetėliu ir skaidraus apsauginio lako.

Kaip lakuotis? Pirmiausia – lako pagrindas ir raudonas pagrindinio lako sluoksnis. Palauk kol jis visiškai išdžius. Tada priglausdama teptuką padabink kiekvieną nagą 3-4 geltonais taškeliais, vietomis brūkštelėk vieną-kitą nediduką žalią štrichą. Vėl palauk, kol lakas nudžius. Tada nagų dailei skirtu juodu laku apibrauk geltonų taškelių kontūrus spiralę primenančiu ratuku, imituodama gėlių žiedlapius. Žalius štrichelius pabrėžk juodu V raidės formos kontūru. Kai ir šis juodas lakas nudžius – sutvirtink savo šedevrą viršutiniu apsauginiu skaidraus lako sluoksniu.

Blizgantis gyvenimasTau prireiks: Lako pagrindo, tamsiai mėlyno lako, 2 skaidrių lakų su stambesniais ir smulkesniais blizgučiais, blizgančio sidabrinio nagų dailės lako, skaidraus apsauginio lako.

Kaip lakuotis? Pirmiausia – lako pagrindas ir mėlyno lako sluoksnis. Tada išorinį nago trečdalį nulakuok skaidriu laku su stambesniais blizgučiais. Šiam nudžiūvus skaidriu laku su smulkesniais blizgučiais brūkštelėk per pusę nago ilgio. Galiausiai patį nago galiuką pablizgink tirštesnio, nagų dailei skirto sidabrinio lako linija. Manikiūrą baik apsauginiu skaidraus lako sluoksniu.

Dėmesio! Ne paslaptis, kad laką su blizgučiais nuvalyti sudėtingiau nei bet kurį kitą. Geriausias būdas – suvilgyti gabalėlį vatos lako valikliu, prispausti jį prie nago ir palaikyti 1 minutę. Taip nereikės išsijuosus brūžinti, lakas atitirps ir nusivalys keliais lengvais brūkštelėjimais.

Leopardo kailisTau prireiks: Lako pagrindo, žalsvo, auksinio lako,  juodo nagų dailei skirto lako su plonučiu šepetėliu, skaidraus apsauginio lako.

Kaip lakuotis? Lako pagrindą ir pagrindinę spalvą tepi kaip įprastai, palauki, kol nagai nudžius. Tada ant kiekvieno nago padėlioji po keletą skirtingos formos auksaspalvių taškelių. Vėl palauki, kol nudžius. Dabar juodu kontūriniu laku apvesk taškelius imituodama leopardo kailio raštą. Manikiūrą baik sluoksniu skaidraus apsauginio lako.

Mėlyna bangaTau prireiks: Lako pagrindo, tamsesnio ir šviesesnio mėlynos spalvos lako, kosmetinės kempinėlės ir skaidraus apsauginio lako.

Kaip lakuotis? Pirmiausia – lako pagrindas ir pagrindinė, šviesesnioji spalva. Palauk, kol nudžius. Dabar šiek tiek tamsesniojo lako užpilk ant popieriaus lapelio. Suvilgyk jame kosmetinę kempinėlę ir trumpiu staigiu štrichu brūkštelėk per nago galiuką. Jei reikia, šį triuką pakartok. O kad spalvos dar dailiau susilietų, ant nenudžiūvusio lako tepk apsauginio skaidraus lako sluoksnį – teptukas švelniai išsklaidys spalvų perėjimo liniją.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:P
2010-11-05 20:19:09
paskutinis atrodo graziai kai padarai juoda su rozine (h)
BettyBoop
2010-06-22 12:26:10
Tikrai nieko gero.
FEE!
2010-05-13 18:33:58
Atrodo baisiai. Visi!