• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nagų priauginimas – ne į sveikatą  8 

Autorius: Lady.mail.ru
2013-01-05 00:03:00

Nagų priauginimas – ne į sveikatą
Jupiterimages nuotr.
Visa, kas malonu, skanu ir gražu – kenksminga. Tokią išvadą tik pagrindžia amerikiečių mokslininkų išvados: pasirodo, net manikiūras gali sukelti vėžį! Jau keletas moterų JAV tapo onkologų pacientėmis todėl, kad piktnaudžiavo grožio salonų paslaugomis.

Amerikiečių medikai skambina pavojaus varpais: vis daugiau moterų patenka pas onkologus po apsilankymų manikiūro salonuose. Priežastis – apšvitinimas ultravioletinėmis lempomis. Tai – ne tik gulėjimas soliariume, bet ir baigiamoji nagų priauginimo procedūros dalis. Taip pat populiarus būdas greičiau išdžiovinti nagų laką. Kasmet milijonai moterų visame pasaulyje naudojasi tokia paslauga. Kaip paaiškėjo, kai kurioms jų po tokių procedūrų ima vystytis odos vėžys.

42 metų amerikietė per 1 metus nagus prisiauginti ryžosi net 8 kartus. Po tokio maratono jos laukė net keletas operacijų – teko nuo rankų šalinti auglius. Kitai 55 metų amerikietei, nagų koregavimo procedūrą atlikusiai po 2 kartus per mėnesį, auglys išsaugo ant dešinės rankos.

Pasak medikų, šie atvejai nebuvo itin sunkūs, tokio pobūdžio vėžys gydomas chirurgiškai, tačiau 4 proc. pacientų gresia, kad tokie augliai išplis po kitas kūno dalis.

Mokslininkai jau ne kartą perspėjo apie kenksmingą ultravioletinių spindulių poveikį odai. Jis gali sukelti vėžį, kuris, nors palyginti lengvai gydomas, šiaip ar taip, yra viena rimčiausių ligų.

Pernai Europos mokslininkai buvo surengę visą kampaniją, nukreiptą prieš perdėtą dirbtinio įdegio liaupsinimą. Šiemet naują protesto bangą įsiūbavo vienos anglų moksleivės istorija. 15-metė mergaitė grožio salone pasilepino vos keletu seansų, tačiau ir tiek užteko kad jos kūną nubertų dėmėmis, oda imtų sluoksniuotis. Gydytojai diagnozavo: odos vėžys. Kai šią istoriją paviešino žiniasklaida, į paviršių išplaukė dar keletas panašių atvejų.

Dabar medikai stengiasi atkalbėti žmones ne tik nuo soliariumų, bet ir pavojų sveikatai keliančių manikiūro procedūrų, daugiausia – nagų priauginimo. Ilgas ultravioleto poveikis ir nuolat pasikartojančios korekcijos procedūros gali išprovokuoti auglių atsiradimą ant rankų, - taip perspėja Teksaso universiteto mokslininkai. Be abejo, jie neturi tikslo apskritai uždrausti šių procedūras. Tačiau grožio salonų lankytojoms patariama geriau įsitikinti jų pamėgtoje įstaigoje naudojamų lempų saugumu.

Beje, einant darytis manikiūro būtina atkreipti dėmesį ir į kitus svarbius higienos aspektus. Pavyzdžiui, daugelyje manikiūro paslaugas teikiančių salonų vis dar vengiama naudoti vienkartines nagų dailinimo priemones. Kai kur dar naudojami ir visame pasaulyje uždrausti chemikatai (tarp jų – metilmetakrilatas) nagų lakavimui ar tvirtinimui.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 16:58:12

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
Zzz
2013-06-23 11:56:09
:D :D :D Sukelia vezi....
lulu
2013-04-19 00:23:13
Tas zodis 'suka ' turejo but auka kodel gavosi suka nzn;DD