• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Skilinėjantis lakas: naudojimo instrukcija  1 

Autorius: Eli.lt
2012-06-01 11:27:00

Skilinėjantis lakas: naudojimo instrukcija
MyJane.ru nuotr.
Ir ko tik nepasiūlo kosmetikos gamintojai ir manikiūro kūrėjai mūsų nagams! Nuo nagams skirtų auskarų iki nagų lipdukų ir trafaretų nagų dailei. Na, o šiandien siūlome sužinoti viską apie krakeliūrą – nagų laką, kuris dailiai suskilinėja, suteikdamas nagams itin įdomių raštų.

Tiesą sakant, skilinėjantis lakas manikiūro technologijoje nėra labai šviežia naujiena. Jau prieš 10-12 metų gamintojai buvo pasiūlę šio tipo laką kaip naujieną, tačiau tuomet ši technologija dar neprigijo.

Krakeliūras (pranc. „craquelure“) – tai savaime skilinėjantis dekoratyvinio lako sluoksnis. Krakeliūras tepamas ant nulakuoto nago paviršiaus, kad jo sluoksniui sutrūkinėjus išryškėtų pagrindinio lako spalva.

Baziniu laku gali būti bet kokios spalvos, tiek matinis, tiek perlamutrinis lakas – svarbiausia, kad ši spalva sudarytų kontrastą su krakeliūro spalva. Priešingu atveju abi spalvos susilies ir dekoratyvinis efektas bus beveik nepastebimas.

Išdžiūvęs krakeliūras tampa matinis, liečiant jaučiamas šiurkštumas. Todėl jį būtina nulakuoti viršutiniu bespalviu lako sluoksniu.

Krakeliūras manikiūro technologija atsirado kaip logiška vintažinių daiktų ir dekupažo technikos tąsa grožio industrijoje. Juk suskilinėjęs lako paviršius sukuria savotišką sendinimo įspūdį. Tačiau krakeliūras sukuria ir kitokių efektų. Pavyzdžiui, pasirinkus tam tikras lako spalvas galima sukurti porcelianinių nagų (pieno spalva+balta), gželės keramika (mėlyna+balta), krokodilo oda (žalia+auksinė rusva) ir kt. Itin stilingai atrodo ir balta+juoda, juoda+raudona, rožinė+balta, violetinė+žalia deriniai. O sidabrinis ir auksinis krakeliūras tinka prie bet kokio pagrindo, sukuria prabangos įspūdį. Beje, galite išmėginti ir dar egzotiškesnį – grafiti variantą: nulakuokite nagą 2-3 skirtingom kontrastuojančių spalvų dryžiais, o ant viršaus tepkite juodą ar pilką krakeliūro sluoksnį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-06-28 11:10:55
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!