• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

2013 / 2014-ųjų šaltojo sezono mados tendencijos (foto)

Autorius: Eli.lt
2013-09-17 15:00:00

Nors visų aukštosios mados dizainerių kolekcijos pasižymi išskirtiniu stiliumi, visi kūrėjai vieningai sutaria dėl kai kurių pagrindinių aprangos taisyklių rugsėjo–vasario mėnesiams.

Žinomiausių mados namų kūrybinės komandos visiems pataria savo spintų turinį nudažyti neutraliomis spalvomis. Klasikines baltą ir juodą rekomenduojama papildyti visų atspalvių pilka, tamsesnių atspalvių žalia ir visais rudos atspalviais. Antra taisyklė: sijonai! Ilgi ir trumpi. Languoti ir klostuoti. Ant ryškių, margų ar vienspalvių solidžių matinių pėdkelnių, tamprių ir net ant džinsų.

Šį rudenį leidžiama beveik viskas: įvairios formos ir tekstūros, viskas, ko tik gali prireikti unikaliam bei originaliam stiliui susikurti. Pasak bene garsiausio pasaulyje mados žurnalo „Vogue“ redakcijos, šis sezonas atsigręžia į praeitį ir jau išgyventų laikmečių madas. Kuriant įvaizdį svarbiausia įdėti šiek tiek savo sielos ir pasistengti išreikšti savitą požiūrį į pasaulį.

Visi stileivos žino, kad išskirtinai, tačiau dailiai atrodyti tikrai nereikia garsiais prekės ženklais užkimštos spintos. Gatvės mada – tai garsių kūrėjų diktuojamos taisyklės, kurios interpretuojamos savaip. Tai žinomi prekės ženklai, maišomi su įprastais ir kasdieniais.

Pirmasis gatvės madą palaikantis prekybos ir pramogų centras

Būtent gatvės mados svarbai išreikšti ir mados tinklaraštininkų veiklai palaikyti pirmą kartą Lietuvoje rugsėjo 12-osios vakarą buvo surengtas mados tinklaraštininkų kolekcijų pristatymas.

PPC „Ozas“ inicijuoto ir įgyvendinto renginio metu net 6 žinomiausi lietuviškos mados tinklaraštininkai (fmag, Brigitte de Paris, Sandra Rabačauskaitė, Darja Tupčaja,  Fill the city Toma, Nereta Muzikevičiūtė) iš skaitmeninės erdvės savo kolekcijas pademonstravo ant podiumo.

Žinomi Lietuvos veidai – pamišę dėl gatvės mados

Į PPC „Ozas“ vykusį renginį pasižvalgyti po naujausias mados tendencijas atvyko nemažas būrys gražia išvaizda besidominčių ir stilingų bei žinomų veidų: dizaineris Egidijus Sidaras, kostiumo dailininkė Agnė Jagelavičiūtė, grožio salonų savininkė Kristina Ivanova, dainininkas Merūnas su žmona Erika, dainininkė Katažina Nemycko, žurnalistas Saugirdas Vaitulionis ir kiti. Po kolekcijų pristatymo Agnė Jagelavičiūtė domėjosi, iš kurių PPC „Ozas“ esančių parduotuvių buvo parinkti aksesuarai, fmag kolekcijos pristatyme Ingridos Kazlauskaitės vilkėtas paltas buvo kaip mat nupirktas, o „blogerės“  Fill the city Toma kolekciją demonstravusi ir projekte „X-Faktorius“ išgarsėjusi Dileta Meškaitė pati suskubo nusipirkti kolekcijoje demonstruotas kelnes.

PPC „Ozas“ direktorė Inga Navickaitė džiaugiasi puikiai pavykusiu renginiu: „Palaikome gatvės madą ir džiaugiamės, kad Lietuvoje ji užima vis svarbesnį vaidmenį mūsų mados suvokime. Mums rūpi ir yra svarbu kokybiškai prisidėti prie kiekvieno lankytojo įvaizdžio kūrimo, tad ateityje žadame vis dažniau mados tinklaraštininkus įtraukti į savo veiklą.“


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus