• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 madingi dalykai, kurie atstumia vyrus (foto)

Autorius: Eli.lt
2015-05-08 17:14:00

7 madingi dalykai, kurie atstumia vyrus (foto)
Tikriausiai kiekviena moteris patvirtins, kad ji madų vaikosi tik dėl savęs ar norėdama jaustis pranašesne už kitas dailiosios lyties atstoves. Vyrai, savo ruožtu, jeigu ir pastebi didžiules moterų pastangas, mano, kad tai pakankamai kvailas laiko gaišimas, o kai kurie moteriškių išsigalvojimai yra tiesiog atstumiantys!

1. Sudėtingos šukuosenos
Moksliniai tyrimai rodo, kad ilgi, laisvai krentantys, sveiki ir žvilgantys moters plaukai jaudina vyrus - juk tai jaunystės, o daugelyje kultūrų ir neužimtos, partnerio ieškančios merginos ženklas. Ištekėjusios moterys tradiciškai plaukus slėpdavo po skarelėmis ar kitokiais galvos apdangalais.

2. Profesionalus makiažas kasdienProfesionalus makiažas ir ryškus veido kontūravimas puikiai tinka fotosesijų ar filmavimų metu, tačiau kasdienybėje toks kosmetikos kiekis atrodo juokingai. Vyrai tiesiog šiurpsta nuo lyg iš plastiko nulietų merginų, veidų prie kurių prisilietus lieka žymės ant kūno ir aprangos.

3. BlizgučiaiBlizgus makiažas tinka tik ypatingai retomis progomis, vakarėlių ar pasirodymų ant scenos metu, tačiau kasdien naudojami blizgučiai atrodo netinkamai. Negana to, dauguma akių vokams naudojamų blizgučių pakankamai greitai susiluoksniuoja į keletą dryžių, o tuomet susidaro įspūdis, kad merginos makiažas užsiliko dar nuo praėjusios nakties klube.

4. Sulipusios blakstienosBlakstienų tušas puikiai jas pailgina ir suteikia žvilgsniui daugiau seksualumo bei paslaptingumo, tačiau jo perteklius ar nekokybiškos, pasenusios priemonės pasirinkimas sukuria priešingą efektą. Žinoma, retas vyras pastebi sulipusias blakstienas, tačiau žvelgami šitaip persistengusiai merginai į akis jie supranta, kad kažkas ne taip ir jaučiasi nejaukiai.

5. Nedepiliuotas kūnasNatūralumo ir ekologijos bangai neslopstant merginos atsisako depiliacijos ir net pradeda didžiuotis kojų, pažastų ir bikino zonos plaukeliais! Vyrams, kurie nuolat mato išpuoselėtus, tarsi nulietus, strangrius ir visiškai lygius kūnus, netikėtai ant moters kūno aptikta augmenija kelia šleikštulį.

6. Ryškiai dažytos lūposElgsenos specialistai teigia, kad merginai pakanka ilgėliau pažiūrėti vaikinui į akis ir truputį prasižioti - vyrai šį kūno signalą supranta, kaip valiūkišką kvietimą susipažinti ir pabendrauti. Ryškiai dažytos, makiažo (ar kitų priemonių) pagalba paputlintos, pernelyg tamsios spalvos kontūru apvestos lūpos atrodo ne valiūkiškai, o vulgariai.

7. Pernelyg daug kvepalųSubtilus mėgiamų kvepalų aromatas puikiai pabrėžia moteriškumą ir net gali tapti savotiška vizite kortele, tačiau išpurkšdamos ant savęs pusę buteliuko merginos parodo neišprusimą ir nepagarbą aplinkiniams. Paskui moterį kelis metrus besidriekiantis kvepalų šleifas priverčia pamąstyti, kad galbūt tai priemonė higienos stokai maskuoti?..Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus