• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apranga, kuri vilioja vyrus  3 

Autorius: Balsas.lt
2013-06-21 08:30:00

Apranga, kuri vilioja vyrus
Jupiterimages nuotr.

Pasirinkti aprangą, kuri atrodys seksualiai, bet ne vulgariai - ne taip paprasta. Užsisagsčiusios visas sagutes "atbaidysime" vyrus, o užsivilkusios ryškią, atvirą, pora dydžių mažesnę suknelę, atvirkščiai, patrauksim dėmesį, tiesa tik tų, kurie ieško vienos nakties nuotykių.

Štai ką seksualios aprangos klausimais pataria mados ekspertė Svetlana Dal Farra.

Dėmesys - privalumams

Norinti seksualiai atrodyti moteris turi žinoti visus savo privalumus ir mokėti pabrėžti kiekvieną iš jų. Dėvėkite tai, kas jums tinka, ir atminkite, kaip beapsirengtumėte, bendras vaizdas turi būti harmoningas. Atkreipti į save dėmesį - lengva, tam nereikia ypatingų pastangų, bet jį išlaikyti yra kur kas sudėtingiau. Būtinai apgalvokite savo aprangą iki smulkmenų.

Jei turite įspūdingą krūtinę - ją pabrėžkite iškirptėmis ir brangiais aksesuarais. Itin didelį biustą turinčioms moterims reikėtų rinktis drabužius su iškirpte, idealiai tiks - V ir U formos, ir skraistės tipo rankovės.

Didžiuojatės apvaliomis klubų linijomis? Rinkitės sijonus, kurie ją pabrėš.

Kaip besirengtumėte, atminkite, kad jūsų įvaizdis turi būti visuminis. Prie seksualios suknelės puikiai tiks "padūmavusių akių" makiažas, putlios lūpos taps dar labiau gundančios, jeigu naudosite ryškių atspalvių lūpų dažus, o be aukštakulnių batelių, vizualiai ilginančių kojas, tikrai neišsiversite.

Geriausia vengti tokių audinių kaip medvilnė ir linas. Jie greitai glamžosi, todėl drabužiai atrodys netvarkingai. Tiks šilkas, šifonas, muslinas, organza ir krepdešinas.

Audinys turi būti brangus, kokybiškas, galbūt šiek tiek blizgantis. Drabužiai iš tokių audinių nesiglamžo ir švelniai apglunda figūrą.

Renkantis vakarinę aprangą seksualiu elementu gali tapti nėriniai, bet tik brangūs, kad neatrodytų vulgariai.

Rinkitės spalvas, kurios jums tinka. Trys seksualiausios spalvos būtų tokios: pirmoji vieta, be abejonės, priklauso juodai. Antroje vietoje - raudona, o trečioje - žydra, jei norite atrodyti romantiškai ir seksualiai vienu metu.

Kiekvienos moters seksualumas - skirtingas,  o drabužių paskirtis - subtiliai jį pabrėžti. Svarbiausia - harmonija tarp jūsų vidinės savijautos ir to seksualumo, kurį jūs norite parodyti.

O štai keletas seksologo patarimų:

Svarbiausia - moteriškumas

Moteris turi mokėti parodyti tai, ko neturi vyrai: kūno formas, elgesį. Visur turi būti palikta mįslė, paslaptis, pažadinanti vyro sieloje glūdintį medžiotojo instinktą - geriau nedemonstruoti jam visko iš karto.

Gerai, jeigu jūsų garderobas bus įvairus - tai intriguos vyriškį, bet pagrindinis motyvas turi būti moteriškumas.

Pasakykite "taip" aksesuarams. Jie parodo, kad moteris pažįsta ir adekvačiai vertina save, o gebanti save mylėti moteris, mokės mylėti ir gyvenimą, ir kitą žmogų.

Nebūkite pilka pelyte, neslėpkite savo privalumų. Dėmesys, kuris pirmiausia tenka jūsų aprangai, vėliau bus nukreiptas ir į jus - jos savininkę.

Atminkite, kad pirmiausia vyrai atkrepia dėmesį į plaukus, veidą, krūtinę, taliją ir sėdmenis, mat  gamta taip jau surėdė, kad šios kūno dalys liudija moters reprodukcines galimybes. Ir mažiausiai tris dalykus iš šio sąrašo galima pabrėžti apranga.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 17:09:05

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
juokinga ir graudu
2013-06-25 21:11:12
ir viskas tik kas brangu- audiniai, papuošalai, nėriniai.nes kas pigu yra vulgaru,nuvalkiota ir t.t. klaiku skaityti...
vyrai
2009-06-11 17:41:37
jo, as tai turiu platokus klubus bet didele krutine kuria pabreziu iskirptem ir vyrai spokso i ja.