• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Balta palaidinė. Būtina turėti!  1 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-01-14 10:00:00

Patyrusios karjeristės ne iš nuogirdų žino apie stebuklingas galias tokios stiliaus detalės kaip balta palaidinukė. Tai ne sezoninis daiktas, tai drabužis, puikiai tinkantis pasitikti naują dieną kiekvienai dirbančiai moteriai, kuri nori išlikti moteriška.
 
Baltą palaidinukę galima tapatinti su perlų vėriniu: tinkamai parinktas dydis bei modelis suteikia damai elegantiškumo ir išskirtinumo. Visa esmė tame, kad daugeliui žmonių visame pasaulyje balta spalva asocijuojasi su „paradiniu“ stiliumi, kai miesto centre iškeliamos vėliavos ir groja pergalinga muzika.
 
Būtent dėl to, apranga, einant į darbą pasipuošus klasikiniu kostiumėliu bei balta kokybiška palaidinuke simbolizuos:
1. Pasiryžimą naujiems darbams;
2. Pasitikėjimą bei respektabilumą;
3. Atvirumą naujovėms ir pasiryžimą naujų žinių įsisavinimui;
 
Pastarasis punktas įrodytas psichologų: balta spalva kartu su pasiteisinusiu „balto lapo“ antspaudu, praneša apie apsisprendimą vykdyti savo pareigias pagal visą jų gamą – tiksliai taip, kaip balta spalva savyje turi visokių spalvų, bet nė vienos nedemonstruoja.
 
Dėvėjimo variacijos

Nuostabu, kad balta palaidinė puikiai atrodo tiek prie liemenės ar švarkelio, tiek solo. Verta sužinoti keletą baltos palaidinės dėvėjimo galimybių be švarkelio. Tuo atveju, kai aktyvi moteris vieną gražų rytą pastebi, kad jos drabužių arsenale kažkas ne taip – vakar ant švarkelio atsirado dėmė arba švarkelis dar nepaimtas iš cheminio valymo.
Palaidinę galima apsivilkti tik kartu su sijonu arba kelnėmis, o esant norui, derinuką galima papildyti brangia, itališkos gamybos liemene.
 
 
Naujos audinių gamybos technologijos leidžia dar labiau papildyti baltos palaidinės galimybių spektrą. Išbalintas audeklas iš medvilnės ar šilko ir, pridėjus elastano, leidžia dizaineriams maksimaliai išgauti aptempiantį modeliuką. Tačiau šiuo atveju neįmanoma apsidrausti nuo to, kad atrodysite itin viliojančiai ir per daug seksualiai.
 
Baltos palaidinės tabu

Korsetinio tipo palaidinės neleidžiamos dėvėti rimtų kampanijų ofisuose, jos gali sukelti ir šiek tiek nuo darbų nukrypusių fantazijų...
 
Nota bene

Taip pat nereikėtų pamiršti to, kad balta palaidinė atrodo akinančiai tik tada, kai ji nesudėvėta, todėl dažnai ją vilkint, laiku reikėtų pastebėti susidėvėjimą ir ją pakeisti nauja.
 
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
o
2011-01-30 14:32:59
aš ką ti užsisakiau juodą. Labai puošnią.. Praktiškiau nei balta.