• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Graži moteris. Kokia ji?  1 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2014-01-03 10:00:00

Graži moteris. Kokia ji?
123rf.com

Tikriausiai sutiks visi, jog nėra pasaulyje moterų, kurios nenorėtų būti gražios. Jei gamta pagailėjo lieknos figūros ar dailios nosytės, tai dar nieko nereiškia! Juk svarbiausia yra tai, kaip moteris pati save prižiūri.

1. Gražūs plaukai. Išpuoselėti plaukai - moters vizitinė kortelė. Ilgi ar trumpi, šviesūs ar tamsūs, svarbiausia, kad būtų prižiūrėti, sveiki. Tam reikalui turėtumėte naudoti bent kartą per savaitę plaukų kaukes, serumą plaukų galiukus ir bent kartą per mėnesį apsilankyti pas kirpėją.

2. Tinkanti šukuosena. Moteriai turėti gerą plaukų stilistę - didžiulis lobis. Todėl pasistenkite susirasti tokią plaukų stilistę, kuri suformuos Jums idealiai tinkančią šukuoseną, kuri Jus pavers tikra deive bei savimi pasitikinčia, spinduliuojančia moterimi!

3. Ideali oda. Jei Jūsų odą "puošia" spuogeliai, inkštirai ar randeliai, nenusiminkite. Gyvename XXI amžiuje, todėl ir medicina yra itin pažengusi. Pasitarkite su kosmetologe, gal Jums puikiai tiks veido valymas arba randelių šalinimas lazeriu? Jei nedrįstate to daryti, naudokite gerą kosmetiką. Negailėkite pinigų kosmetikai, kurią tepate ant savo veido ir atminkite, jog bent kartą per mėnesį turėtumėte pasilepinti natūraliomis priemonėmis (liaudiškais ir naminiais receptais).

4. Antakiai. Jie formuoja moters veidą, suteikia jam idealią formą. Antakių korekciją būtinai atlikite du kartus per savaitę.

5. Makiažas. Dienos metu rinkitės kuo natūralesnį, kad jis būtų kuo mažiau pastebimas, o vakarui puikiai tiks makiažas, kuris pabrėš Jūsų dailiausius bruožus, bet netaps Jūsų antruoju veidu-kauke.

6. Lengvas įdegis. Oranžinis soliariumo įdegis jau seniai nebemadingas, todėl merginos turėtų gerai pagalvoti prieš eidamos į soliariumą. Tolygiai įdegęs kūnas - gražu visada, todėl einant į soliariumą arba nusprendus pasikaitinti saulėje būtina jausti saiką.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kristi
2011-08-28 22:20:07
Mane pribaigė paskutinis punktas.... Kalba kalba apie išorę, o paskui tik pist ir "dvasiniai dalykai".... Kas per autorius gali dvasingumą nustumti į paskutinį punktą. Kad jau tik užsimena apie tai, jau ir tai blogai. O čia dar pačiam gale. Siaubas. Kad jau taip, tai bent pirmu punktu minėtų. Arba išviso to nedarytų.