• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gražios kojos — pasitikėjimas savimi  5 

Autorius: Pagal užs.spaudą, Gerda Z.
2010-05-21 08:00:00

Gražios kojos — pasitikėjimas savimi
jupiterimages.com nuotr

Liko vos kelios savaitės ligi gražuolės vasaros. Atšyla oras — pakyla noras segėti sijonėlius. Ir kuo sijonėlis trumpesnis, tuo geriau ir žaviau. O juk sutikite, kiekvienam vyrui moters kojytės labai svarbu. Tai ginklas kovoje dėl vyro širdies. Gražios kojos — tai likimo dovana, tėčio ir mamos genų balansas. O jei, visgi, kojos nespinduliuoja grožiu?


Pateikiame kelis patarimus, kaip patobulinti ne visai dailias kojytes:
1) Jei kojos gražios — tai gamtos dovana:
tai lengva, skriejanti, gracinga eisena — darbo vaisius. Visų pirma, išmok dailiai vaikščioti, kadangi net ir gražios kojos neišgelbės, jei Tu jomis neskrieji, o nevalingai sliūkini, bateliais rausdama žemę.
Svarbiausia gražios mergaitiškos eisenos taisyklė — žengiant kiekvieną žingsnį tinkamai lenkti kojas per kelius, kojų pėdos nereikia plačiai statyti — žingsnio plotis tarp pėdų einant, neturi būti didesnis už merginos pečių plotį.

2) Savo kojas prižiūrėk kiekvieną dieną! Vakare — vonelė su jūros druska, o jei neturi jėgų — po dušo kojas patepk specialiu kremu, nakčiai pamasažuok minkštinamuoju kremu. Kartą per savaitę kojų pėdas šveisk su pemza, po to, nuplovus, pamasažuok kremu — kojytės bus kaip naujagimio. Jeigu kojos prakaituoja — kiekvieną rytą papurkšk kojas kojų skysčiu, kuris stabdytų prakaitavimą visą dieną arba patepk talku. Jei lankaisi sporto klube, pasikonsultuok kokią programą pasirinkti kojų raumenims stiprinti.

Depiliacija. Sutik, jog plaukuotos kojos atrodo labai negražiai. Nepamiršk, jog pedikiūras yra būtinas. Jei nori patikti vyrui, nagučius lakuok kuo natūralesne spalva, jei nori būti madinga — rinkis ryškias spalvas.

3) Apie batų kulniukus. Avalynė moterį daro gražia, bet nepamirškite, jog bateliai su aukštais kulniukais nesveika kojų sveikatai. Gal, visgi, verčiau avėti patogią avalynę? Tokiu būdu išsaugosite gražias bei sveikas kojytes, o aukštakulnius avėkite tik ypatingais atvejais. Nuospaudos, kojų pirštų iškrypimai, pūslelės, artritas, geliantis skausmas — tai tik kelios problemos, sukeltos aukštakulnių batelių, kurie siekia daugiau nei 10 centimetrų. Aukštakulniai bateliai yra akivaizdi iliustracija to, kokiems išbandymams pasiryžusi moteris, siekdama grožio. Ar negalima išvengti aukos kovoje dėl grožio? Viskas labai paprasta — smailiakulnė avalynė atrodo ypač seksualiai. Aukštas kulniukas ilgina kojų linijas ir padaro jas ypač dailiomis. Teisingai pasirinkta avalynė daro stebuklus — radikaliai pakeičia pasaulėjautą ir pakelia savą vertę.
Kančių palengvinimui, galima naudoti specialius vitpadžius. Jie vienodai paskirsto krūvį pėdai. Kadangi vidpadžių nesimato, tai ta "paslaptis" lieka tarp moetrs ir jos mėgiamos avalynės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kristina
2010-06-09 18:00:27
na ziurint kokia spalva -medziaga to sijono :)) kazi ar ziema -17 eitu kas nors su silkiniu sijonuku :))
Ulla
2010-05-28 13:56:19
Sijonas - tik vasaros rūbas???
bynai
2010-05-21 17:39:31
vyrams patinka natūralumas, todėl šviesios, natūralios spalvos nagučiai visuomet jiems aspcijuosis su švara, o jei nori mergina būti ekstravagantiška, ryškia ir pastebima, gali rinktis ryškias spalvas...