• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Išmaniajam telefonui "išmanioji" pirštinė
Autorius: Bug2hug
2011-10-14 16:11:00

Bug2hug

Bendrovei „Apple“ pristačius naująjį „iPhone 4S“, rankomis megztų drabužių Bug2hug kūrėja debiutuoja su pirmąja telefonų liečiamu ekranu vartotojams skirta vilnone „išmaniąja“ pirštine.  

 

„Kaip ir dauguma mano mieste gyvenančių draugų, mielai naudojuosi išmaniaisiais telefonais. Praėjusią žiemą mano rankos nuolatos šalo, kai siekiau telefono paskambinti ar pasitikrinti elektroninį paštą. Pažvelgus į kitus aktyvius žmones, pamačiau, kad visi susiduria su ta pačia problema ir sugalvojau ją išspręsti“, apie „išmaniosios“ pirštinės ištakas miesto žmogui pasakojo Bug2hug kūrėja Asta Mackevičienė.

 

„Išmaniosios“ pirštinės mezgamos iš labai švelnios merinosų vilnos. Jų dizainas modernus, neperkrautas detalėmis. Pirštines paprasta derinti prie kitų drabužių. Kaip ir įprasta Bug2hug megztiems drabužiams, šių žieminių aksesuarų spalvos yra natūralios – pilka, ruda arba marga rusvai žalsva.

 

„Praktiškų aksesuarų pasiūla Lietuvoje gana maža. Dažniausiai siūlomos pirštinės yra gražios arba šiltos, bet trūksta patogių detalių, kurios šildytų ir puoštų“, - svarsto kūrėja.

 

Pasak A.Mackevičienės, gandus, jog spalio pradžioje bus pristatomas patobulintas „iPhone“ telefonas, ji girdėjusi jau vasaros pabaigoje. Todėl pasaulinę moderniųjų technologijų naujovę suskubo pasitikti ne tik sukurdama specialią žieminę pirštinę, bet ir paskelbdama intriguojantį konkursą „Ką gali padaryti vienu pirštu“. Vos pasibaigus bendrovės „Apple“ spaudos konferencijai apie patobulintą „iPhone 4S“, Bug2hug profilyje „Facebook“ tinkle pažiro šmaikštūs pamąstymai, ką galima nuveikti vienu pirštu. Konkurso dalyvių pasiūlymus vertino televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Lavija Šurnaitė.

 

„Kuo toliau, tuo daugiau atsiranda telefonų liečiamu ekranu gerbėjų ir, man atrodo, ši tendencija išliks ir ateityje. Todėl šios pirštinės tikrai ne vienadienis projektas, tikiuosi jas megzti kiekvienais metais ir nuolatos ieškoti naujų idėjų, kaip patogiai naudotis telefonu, kai labai šalta“, žadėjo jaunoji kūrėja.

 

Trumpai apie Bug2hug  

Bug2hug drabužių rudens - žiemos kolekcijose vyrauja pilki, rusvi rūbų tonai, grynos, natūralios aksesuarų spalvos, paprastos rūbų konstrukcijos. Drabužiai nėra perkrauti detalių ir jos yra subtilios. Visi Bug2hug drabužiai yra megzti rankomis ir išsiskiria aukšta siūlų kokybe. Didžioji dalis siūlų yra iš natūralios vilnos. Bug2hug kūryba daugiausiai yra skirta miesto vaikui. Tačiau pastaruoju metu kolekcijas papildo ir megzti aksesuarai mažųjų tėveliams – pirštinės, šalikai, kepurės.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus