• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Juoda suknelė kiekvieną dieną: tai įmanoma! (foto)  75 

Autorius: Pagal theuniformproject.com, Eli.lt
2009-11-02 12:00:00

Juoda suknelė kiekvieną dieną: tai įmanoma! (foto)
theuniformproject.com nuotr.

Įsivaizduokite, kad jūsų garderobe yra vienintelis pagrindinis drabužis – maža juoda suknelė. Žinoma, ne kiekviena moteris galėtų su ja išsiversti kiekvieną dieną, tačiau vis dėlto, tai yra įmanoma. Pasitelkusios skirtingus aksesuarus bei fantaziją, su juoda suknele kasdien galite atrodyti visiškai skirtingai. Jums tai įrodyti praktiškai pasiryžo žavinga mergina, vardu Sheena. Ji pažadėjo ištisus metus dėvėti tik trumpą juodą suknelę. Ir tai ji sieja su kilniu tikslu – pinigų „Akanksh“ labdaros fondui rinkimu.

Merginai suknelę pasiuvo jos draugė dizainerė Eliza Starbuck. Šią suknelę galima dėvėti sagutėmis priekyje ir užpakalyje, arba panaudoti, kaip prailgintą švarkelį. Buvo pasiūtos 7 identiškos tokios suknelės kiekvienai dienai. Projekto pradžioje aksesuarus merginos skolinosi iš draugių ir pirko „blusų“ turguose. Vėliau atsirado nemažai šio merginų projekto gerbėjų, kurie joms tiesiog padovanojo savo gamybos aksesuarus. Jauniems dizaineriams tai puikus būdas pasireklamuoti, nes merginos visada pamini, kas kokį aksesuarą paaukojo. Be to, žmonės gali paaukoti ir jiems nusibodusius arba pasenusius aksesuarus.

Šio projekto esmė ta, kad žmonės gali aukoti pinigus, kuriuos merginos atiduos labdaros fondui, siekiančiam padėti vaikams iš Indijos lūšnynų gauti išsilavinimą. Pati Sheena yra iš Indijos ir puikiai žino, kaip sunku siekti mokslo lūšnynų vaikams. Iki šio momento jau pavyko surinkti apie 27,5 tūkstančius dolerių. Šis eksperimentas startavo gegužės mėnesį ir sėkmingai tęsiasi iki šiol. Sheena dar nei karto nepasikartojo, ji sugeba pasirodyti vis su nauja juodos suknelės variacija. Argi tai ne puiku?

Sekti jos pasikeitimus kiekvieną dieną galite puslapyje theuniformproject.com.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daugiau nuotraukų žiūrėkite galerijoje.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Raminta
2010-02-24 14:06:02
Nuostabi idėja. Pati norėčiau išbandyti. Ir tereikia tik lakios fantazijos ir didelio noro..
Eva
2010-02-23 22:33:17
Bet kiek reikia drabuziu prie tos juodos sukneles... :?
vika Nifai
2010-02-23 09:07:56
Na tu ir nepastabi ;) geriau isiziurek ir tada sakyk, suknele visur tapati, o neitiketina kiak galima pririnkti variantu :)