• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip apsirengti, kad arodytumei liekniau ir aukštesnė?  4 

Autorius: Eli.lt
2013-04-16 15:37:00

Iš komentarų visada akivaizdu, kad yrai negali pakęsti tokių temų ir jas vadina apgavyste, bet niekas juk ir nesako, kad reiktų rinktis liemenėles su pakietinimais, kurie krūtinę padidina dvigubai ar įsisprausti į dusinantį korsetą. Reikia tiesiog žinoti kelias gudrybes ir jomis atskleisti savo natūralų grožį, ar ne?

Kaip atrodyti liekniau?


Vengti:
Pūstų, daugiasluoksnių drabužių, kurie optiškai storina.
Siaurų šviesios spalvos sijonų ir kelnių.
Kliošinių kelnių.
Kelnių iki kauliuko. 
Horizontaliomis linijomis raštuotų drabužių.

Rinktis:
Palaidines V formos iškirpte, nes jos optiškai pailgina ir paplonina viršutinę kūno dalį.
Klasikinio kirpimo tiesias kelnes ar džinsus.
Tamsesnius sijonus, tik ne pieštuko formos. 
Aksesuarais pabrėžkite gražiausią kūno vietą - jeigu tai krūtinė, tai puoškitės karoliais, jeigu, tai jūsų delnai ir rankos - apyrankėmis ir t.t.

Kaip atrodyti aukštesnei?


Vengti:
Ilgų sijonų, ypač iš daug medžiagos, su papildomomis klostėmis. 
Ilgų, neformių suknelių.
Apsmukusių kelnių.

Rinktis:
Trumpus sijonus, jie ilgina kojas. Šiam tikslui tinka ir prigludę šortukai. 
Platforminius batelius, nebūtinai vientisos platformos, tačiau su kelių centimetrų platforma priekyje, kuri ties kulnu paaukštėja.
Siauras kelnes. 
Patrumpintus švarkelius ir megztukus.
Liemenuotas sukneles, liemuo gali būti ir paaukštintas, svarbu, kad būtų. 
Vienspalvius arba panašios spalvinės gamos drabužių derinius. 

Ir dar keli patarimai...

Balansas. 
Jeigu pasirinkote siauras kelnes, tai viršutinė drabužių dalis turėtų būti laisvesnė. Ir atvirkščiai. Itin aptemptos kelnės ir nemažiau aptempti marškinėliai primena nardymo kostiumą. O jei prie stilingų ir madingų laisvų kelnių apsirengsite tokią pat laisvą tuniką, tai atrodysite kaip su maišu.

Slepiame pilvuką. 
Dažna turi didesnį ar mažesnį pilvuką, nes fiziologiškai moterims riebaliukai kaupiasi būtent čia. Rinkitės drabužius, kurie labiau pabrėžia krūtinę arba kojas, bet ne taliją. Taip pat tinka tunikos ar suknelės, kurių liemens linija yra paaukštinta. Pamirškite kelnes ar džinsus pažemintu liemeniu - jos ne tik pabrėžia pilvuką, bet ir išdarko taliją bei skatina riebaliukus kauptis ant pilvo ir šonų. 

Renkamės tinkamus apatinius.
Visą kūną formuojančios glaustinukės ar korsetai yra variantai, kuriuos galima prisiminti, esant ypatingai progai, tačiau reikia nepamiršti ir kasdien rinktis tinkamo dydžio ir formos apatinius bei liemenėles. Nesirinkite stringų, jeigu esate stambesnė - geriau tiks šortų tipo apatiniai, kurie šiek tiek kilstelės užpakaliuką ir suteiks jam daugiau tvirtumo. 

Optiškai didiname krūtinę.
Tikrai žinote, kad galite pasirinkti pakeliančią liemenėlę, kurį jūsų krūtinę puikiausiai padidins, pavyzdžiui, dyžiu. Jeigu yra ypatingesnė proga ir norite, kad biustas atviroje suknelėje atrodytų tobulai, tai tarpą tarp krūtų perbraukite pudra, kuri būtų tonu tamsesnė už jūsų odą, o kiekvieną krūtį paryškinkite trupučiu blizgučių. 

Optiškai mažiname krūtinę.
Tikriausiai tos, kurios nėra apdovanotos apvalumais dabar suėmė už galvos, tačiau kartais šio gėrio būna pernelyg daug, jis pernelyg traukia dėmesį, kurio nesinori... Taigi puiku rinktis sportinę liemenėlę, kuri gerai laikys ir kiek apspaus bei sumažins apvalumus. Taip pat reiktų rinktis marškinėlius, kurių iškirptė būtų platesnė, bet ne tokia gili. Reiktų vengti drabužių, kurie ties krūtine yra puošti detalėmis - kišenėlėmis, aplikacijomis ir pan. Šaunu įsisegti masyvesnius auskarus, tačiau pamiršti grandinėles ir karolius - taip nukreipsite dėmesį nuo biusto. 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 17:09:19

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
GretaK
2013-04-22 20:50:05
To: As teisingai sakai, tai priklauso nuo zmogaus medziagu apykaitos organizme, vienos kemsa ir nestambeja, o kitos badauja ir svoris auga. nors nepatariu mest svorio badaujant, nes jis 2gubai sugrys, ir lb nualinsit organizma :)
To: As
2013-04-22 20:30:46
Kalbu ne apie save, bet kartais gali ir nieko nevalgyti , o svoris laikosi vietoje ar dar kitokių bėdų yra, tai tada bent su rūbų pagalba galima sumažinti apvalumus.