• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip atrasti savo stilių?  5 

2008-05-28 00:00:00

Kaip atrasti savo stilių?
News Bridgepix nuotr.
Kiekvienas žmogus gali turėti savo stilių, tačiau surasti jį nelengva.

Paprasčiausiai stilių galima apibrėžti kaip gebėjimą iš daugybės madingų daiktų (rūbų, aksesuarų, bižuterijos) išsirinkti tuos, kurie labiausiai dera su jūsų figūra, išore, gyvenimo būdu, įpročiais ir interesais, rašo „Stylemania“.

Stilius - tai drabužių, avalynės ir aksesuarų dermė, jų tikimas prie metų laikų, tam tikrų renginių ar įvykių, kuriuose jūs dalyvaujate, nuotaikos, jūsų charakterio ir išvaizdos.

Pagrindiniai žingsniai:

Įvertinkite savo išvaizdą.

Iš pradžių nuspręskite, kaip jūs norite atrodyti: griežta, ekscentriška, žaisminga, seksuali, subtili, elegantiška... Taip pat pagalvokite, kaip niekada nenorėtumėte atrodyti.

Pasirinkite spalvinę gamą.

Atsižvelgdami į savo išorę, pasirinkite jums tinkamiausią spalvinę gamą. Nustatykite, kokie spalvų deriniai jums labiausiai tinka.

Įvertinkite savo figūrą.

Įvardinkite sau visus savo figūros privalumus ir trūkumus. Atkreipkite dėmesį į ūgį, pečius, taliją, klubus. Apgalvokite, kaip vizualiai galėtumėte paslėpti savo figūros trūkumus. Tai padės ne tik atrasti savo stilių, bet ir atsirinkti drabužius pagal medžiagos faktūrą ar piešinį.

Įvertinkite savo aplinką.

Svarbu įvertinti, koks yra jūsų gyvenimo būdas, kokių tikslų siekiate, kokioje aplinkoje dažniausia būnate ir kaip jums būtų patogiausia rengtis. Pažiūrėkite, kaip rengiasi jūsų kolegos, draugai, žmonės restoranuose, klubuose, kuriuose jūs lankotės. Tai leidžia nustatyti kryptį, kuria reikėtų judėti toliau.

Įvertinkite madingas tendencijas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Gairės: Koko Chanel

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
I
2008-07-03 16:24:07
nu del sitos frazes "garsių prekinių ženklų parduotuvėse drabužių stilius yra gerai apgalvotas" drisciau abejoti :P
Brige
2008-06-11 14:23:05
Man tai pat kaip Ritai. Jauciuosi vienas didelis trukumas ir kartais norisi tik uzsidet maisa ant galvos ir eit su juo. Apie toki kaip stiliu isvis ne miniciu nera
to rita
2008-05-28 20:45:33
nebuna moteru be trukumu, tik kai kurios moka paslepti tuos trukumos, o kitos- ne :) tik tuo mes ir skiriames. neskubes keisti visko. tiesiog isivaizduok save is salies ir kaip sau patartum maskuot trukumus :) sekmes :))