• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį?

Autorius: Grozioklubas.lt, freedigitalphotos.net
2014-03-15 10:00:00

išsirinkite tinkamą maudymosi kostiumėlį
išsirinkite tinkamą maudymosi kostiumėlį
Kai kurios vos tik pagalvojusios apie maudymosi kostiumėlį, iškart pašiurpsta, kad jį reikės apsivilkti. Juk visos moterys žino savo figūros trūkumus, o maudymosi kostiumėlis tikra nepadeda jų paslėpti. Nors jei tinkamai pažvelgsite, tuomet tikrai sumažinsite iki minimumo šiuos nepatogumus.


Maudymosi kostiumėlį rinktis vertėtų pagal savo figūros tipą, dydį ir odos spalvą.

Maudymosi kostiumėlis „smėlio laikrodžiams“.
Tai ideali figūra. Moteris – gitara. Jos gali dėvėti viską ir netgi daugiau. Todėl rekomendacijos bus labai trumpos. Dauguma apatinių drabužių modelių yra būtent tokios figūros. Jūs galite drąsiai eksperimentuoti su formomis ir spalvomis. Riboti galėtų tik individualūs ypatumai: kojų ilgis, pilnumas, odos ypatumai ir pan.

Maudymosi kostiumėlis „kriaušėms“.
Jums reikalingas maudymosi kostiumėlis, kuris jūsų šlaunis vizualiai padarytų mažesnes. Todėl tam tikrų gudrybių pagalba reikia išryškinti viršutinę kostiumėlio dalį. Visų pirma, tai „push-up“ arba pakeliančios krūtinę liemenėlės, maudymosi kostiumėliai užrišami per kaklą arba neturintys apskritai raištelių. Be to, viršutinė kostiumėlio dalis galėtų būti ryškesnė, o apatinė dalis turi būti vienos spalvos, su aukštais iškirpimais, kad optiškai prailgintų kojas. Nepatinka aukšti iškirpimai? Tuomet rinkitės kitą variantą – šortukus.

Jums tiks ir atskiras maudymosi kostiumėlis. Tačiau jei norite pilno, tuomet jis turėtų taip pat paryškinti viršutinę dalį, gali būti perskirtas dviejų spalvų: ryškus viršus, blyški apačia.

Venkite raištukų ant šlaunų ir apatinėje kostiumėlio dalyje. Galite apgaubti šlaunis sijonuku, jei kuklinatės rodyti savo kojas.

Maudymosi kostiumėlis „stačiakampėms“.
O štai šioms moterims reikia sukurti linkių iliuziją. Todėl reikia išryškinti biustą ir šlaunis. Įvairūs raukinukai, raišteliai, kaspinėliai vizualiai didina krūtinę ir šlaunis.

Pilni kostiumėliai taip pat turi sukurti linkių įvaizdį: tai gali būti įvairūs simetriški iškirpimai, raukinukai, spalvų žaismas. Svarbiausiai, kad krūtinė ir šlaunys atrodytų platesni nei jūsų talija.

Maudymosi kostiumėliai „apverstam trikampiui“.
Jums būtina atkreipti dėmesį į apačią ir sumažinti viršutinius parametrus. Dažniausiai tokios moterys turi tiesias kojas, todėl nereikia bijoti atkreipti dėmesį būtent į šias kūno dalis. Čia galioja atvirkščios taisyklės nei „kriaušės“ figūrai. Jums labiausiai tiks kostiumėliai su storomis petnešomis ir venkite kostiumėlių su siauromis arba visai be petnešų. Apatinei daliai geriausiai tiks įvairūs užrišimai, juostelės, kontrastinės detalės, taip pat šortukai.

Moteriški modeliai jūsų figūrą padarys švelnesnę ir nukreips dėmesį nuo plačių pečių.

Maudymosi kostiumėliai „obuoliukams“.
Tokioms moterims užduotis – padaryti taliją kuo siauresnę. Todėl maudymosi kostiumėlis turi būti su gilia iškirpte, gerai prilaikytų centrinę kūno dalį (pilnas kostiumėlis), figūros privalumus turėtų išryškinti raukinukai viršuje ir apačioje, kad sudarytų talijos iliuziją. Taip pat labai tiks tamsios spalvos talijos srityje. Jei leidžia kompleksija, pasimatuokite maudymosi kostiumėlį su iškirpte šonuose.

Detalės

Visai nesvarbu, kokiam tipui jūs priklausote, tačiau vis tiek turite tam tikrus figūros ypatumus, kuriuos norėtumėte paslėpti arba pakoreguoti.

Išsipūtęs pilvukas.
Tuomet jums tiks kelnaitės su šiek tiek žemesne talija, arba atvirkščiai – vėl grįžtančiomis į madą aukšto liemenio kelnaitėmis.

Maža krūtinė. Ryškios spalvos, spaudiniai, raukinukai, juostelės, pakeliamosios liemenėlės, kostiumėliai be petnešų – visa tai daro vizualiai didesnę krūtinę. Tik nesikūprinkite!

Antsvoris.
Svoris maudymosi kostiumėliui nėra trukdis, tik reikia mokėti tinkamai išsirinkti. Bendra rekomendacija – jums tiks vientisas arba „tankini“ kostiumėlis. O tokie tiks todėl, kad jie gerai išlaiko formas. Taip pat tiks kostiumėliai su pridedamu sijonėliu arba palaikomuoju korsetu.

Jei jau labai norite atskiro maudymosi kostiumėlio, tuomet įvertinkite šiuos momentus. Viršutinė dalis turi gerai laikyti krūtinę. Apatinė rekomenduojama su klasikine juostele, kuri palaikytų pilvą. Ir, žinoma, kostiumėlis neturėtų būti išsitempęs. Apatinė dalis gali būti ir laisvi šortukai.

Kadangi vis dažniau vaikštoma į soliariumus, maudymosi kostiumėliai naudojami ne tik deginimuisi saulėje. Visų pirma, su juo jūs turite jaustis komfortiškai ir pasitikėti savimi. Todėl dabar drąsiai eksperimentuokite su tokiais maudymosi kostiumėliais, kaip „tankini“ (viršus - marškinėliai), „bandini“ (viršus - korsetas), ir netgi maudymui skirtos suknelės. Todėl kiekviena moteris gali rasti sau tinkamus drabužėlius, kad jaustųsi komfortiškai.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus