• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pasirinkti tušą blakstienoms?  2 

Autorius: Pagal woman.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-04-08 14:00:00

Kaip pasirinkti tušą blakstienoms?
jupiterimages.com nuotr.

Tikriausiai nė viena moters kosmetinė nebūna be tokio didelio industrinio laimėjimo moters grožiui, kaip tušas blakstienoms. Būtent jo dėka akis galima padaryti kur kas ryškesnes, o žvilgsnį viliojantį ir gilų. Svarbu paminėti, jog tušas būna penkių tipų. 

 

- Ilginantis blakstienas.

- Atskiriantis blakstienas.

- Didinantis apimtį.

- Atsparus vandeniui.

- Neatsparus vandeniui.

 

Kiekvienas tušas skiriasi savo paskirtimi bei sudėtimi.


Ilginančių blakstienų tušą atpažįstame iš tankaus šepetėlio. Dėka tokio šepetėlio, kiekviena blakstiena atrodo ilgesnė bei atskirta viena nuo kitos. Be to, naudotis ilginančiu tušu yra patogiau, nei likusiais kitais - tankaus šepetėlio dėka, jau po pirmo potėpio lieka pakankamas tušo kiekis, kiekviena blakstienėlė nudažyta ir, aišku, akys paryškintos. 

Į tušo sudėtį, kuris storina blakstienas, įeina, be kita ko, silikoniniai polimerai ir vaškas, kurių dėka blakstienos atrodo storesnės. Tokio tipo tušą verta naudotis moterims, kurių blakstienos retos ir plonos.

Vandeniui atsparus tušas - tiesiog lobis sportininkėms. Vandeniui atsparus tušas padės jums išvengti nemalonumų lietingu ar snieguotu oru. Toks tušas turi vandenį atstumiantį komponentą ir nuplauti jį labai sudėtinga, tam reikalingos specialios kosmetikos priemonės.

Vandeniui neatsparų tušą, priešingai, galima suplauti paprastai, šiltu vandeniu, nenaudojant specialių kosmetikos priemonių, tačiau, nepriklausomai nuo to, kokiam tipui priklauso jūsų tušas, visada reikia laikytis makiažo valymo taisyklių.

Atskiriamasis blakstienų tušas skirtas tankioms ir ilgoms blakstienoms. Toks tušas, dėka jame esančio glicerino bei šilko ekstrakto, atskiria kiekvieną blakstienėlę ir trukdo susidaryti "gumuliukams" ant jų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ieva
2010-04-11 15:26:13
tiesiog kosmetikos parduotuvese buna meginamuju tusu .. tai galima ne tik pauostyt,bet ir pasidazyt .. taip pat kaip ir seseliu,lupu dazu megineliai ,taip ir tusu buna..
pushka
2010-04-08 21:54:39
O kaip pajusti kvapa, kai parduotuvese tuso tutele keliais sluoksniais uzklijuota. Ir pabandyk atklijuoti, tai velniu gausi nuo pardavejos, tik daina.....