• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip paslėpti figūros trūkumus?  3 

Autorius: Grozioklubas.lt
2013-02-06 02:00:00

Kaip paslėpti figūros trūkumus?
jupiterimages.com nuotr.

Reta kuri moteris gali pasigirti idealia figūra, tuo labiau žiemos metu, kada kažkaip stebuklingai užauga keletas kilogramų. Artėjant šventėms norime Jums pasiulyti keletą patarimų, kaip ir kokiais drabužiais galima paslėpti kai kuriuos figūros trūkumus. Jums tereikia atsistoti prieš veidrodį ir išstudijuoti figūrą, kritiškai įvertinant jos trūkumus.

Kaklas. Jeigu kaklas storas ir trumpas, nenešiokite ant kaklo vėrinių ir skarelių, nesisiūkite drabužių sus didelėmis ir stačiomis apykaklėmis. Geriausiai tiks drabužiai su smailiomis iškirptėmis be apykaklės, arba su nedideliais atvartėliais. Nešiokite trumpus plaukus arba pakeltus į viršų. Tai optiškai „pailgins“ Jūsų kaklą. Jeigu kaklas ilgas, glotnus, nesunku pasirinkti drabužius. Kas kita, jei kaklas per daug ilgas ir plonas. Tuomet dėvėkite skareles, kaklo papuošalus, tačiau nesipuoškite smulkiais ir vienaeiliais, trumpais vėriniais. Pasirinkite drabužius su aukštomis apykaklėmis. Be to Jums tiks ilgi plaukai.

Krūtinė. Jeigu Jūs turite didelę krūtinę, ją galite pridengti, pasirinkus klasikinę palaidinę.

Nedėvėkite labai liemenuotų ir kūną aptempiančių drabužių. Kuo laisvesnė suknelė, tuo mažiau pabrėžiama krūtinė. Labiausiai tinka gili kaklo iškirptė. Drabužiai su vertikaliomis linijomis krūtinės srityje optiškai sumažina jos apimtį, o lygus audinys daro ją labiau pastebimą. Moterims su didele krūtine geriausiai tinka laisvai krentančios suknelės. Moterims, turinčioms mažas krūtines, rekomenduojama nedėvėti liemenuotų palaidinių, nes taip dar labiau išryškėja maža krūtinė.

Liemuo ir šlaunys. Paaukštinta drabužio talija su neplačia apatine dalimi tinka moterims, kurių trumpos kojos. Jeigu talija ne itin plona, nepabrėžkite jos plačiu diržu. Aukštą taliją galima pakoreguoti pailginus suknelės liemenį. Nuleiskite diržą žemiau, ant klubų linijos. Stambias šlaunis galite pridengti plačiu sijonu. Trumpi, prigludę drabužiai jas tik labiau paryškins. Atsisakykite trumpų, tiesių sijonų. Geriau Jums tiks vadinamo „undinės uodegos“ kirpimo sijonas, kai siaurėjantis sijonas, gale išplatėja. Dėvėkite vienodos spalvos palaidinę ir sijoną, jų neatskirdamos diržu, taip optiškai pailgės ir palieknės visas kūnas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 17:10:21

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
Hm..
2013-02-24 13:49:02
Sportas padės sumažint pečius.. Kur jau ne. :D
Dovilė
2013-02-12 18:10:48
Atsakymas vienas - sportuoti.