• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip tapti kerinčia mergina?  10 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-03-03 09:15:00

Paslaptinga... Žavinga... Spalvinga... Įdomi... Komunikabili... Kerinti! Nori tokia būti? Nori atkreipti kiekvieno praeivio dėmesį ir sulaukti kuo daugiau dėmesio bei šypsenų? Mes Tau padėsime tokia tapti, Tau tereikia susipažinti su mūsų patarimais, skirtais būtent Tau!

1. Ji sužavi, sudomina, sugeba ilgam išlikti atmintyje, bet... Ji bet kurią akimirką gali flirtuoti su kitu, nes ji neįsileidžia jokių jausmų į savo širdį! Kerinti mergina vengia skandalų ir stengiasi bendrauti kuo švelniau, ramiu tonu. O kai ji išeina į gatvę, net pankai nutyla ir palydi ją godžiu žvilgsniu.
 

2. Kerinti mergina visada žino pačias naujausias mados tendencijas ir atrodo stilingai! Ji sugeba papuošti net ir patį paprasčiausią megztuką, o ant jos kaklo prigulęs paprastutis šalikas tampa idealiu aksesuaru.

Puikus pavyzdys Jessica Alba  - ji viena iš tų, kuriai nerūpi priauginti nagai arba plaukai, ji spinduliuoja narūralumu, nesivaiko naujausių mados tendencijų, tačiau visuose renginiuose atrodo stulbinančiai ir nuolat sulaukia pagyrų iš rimčiausių kritikų. Pats James Cameron yra pasakęs jai: „Jessica, tu esi moteris, į kurią turėtų lygiuotis ateinančių kartų moterys“.

3. Kerinti mergina nevengia ir banalios rožinės spalvos, tik ji sugeba nesupanašėti su lėle Barbie, bet kitiems pademonstruoti savitą stilių. Ji puikiai skiria purpurinę nuo alyvinės spalvos ir jai nė motais, jog drabužiai nebemadingi. Bet kokiu atveju ji sugeba rasti idealų drabužių variantą, kuris jai tiks, o kitiems patiks.
 
 
4. Kerinti gražuolė suteikia seniems drabužiams naują gyvenimą, o apsipirkusi dėvėtų drabužių parduotuvėje atrodo ne ką prasčiau, nei kitoje gatvės pusėje einanti mergina su D&G paltuku.

Štai pripažinta aktorė Agnė Ditkovskytė sako, jog madų nesivaiko, tačiau ar teko Jums ją matyti prastai atrodančią? Taip pat Agnei visiškai nerūpi ir naujausios garsių dizainerių sukurtos kolekcijos.
 
5. Anksčiau buvo manoma, jog glamūrinė mergina laiko save auksčiau už kitus, niekada pirmoji nesisveikina ir nedovanoja šypsenų, tačiau laikui bėgant viskas kinta. Dabar kerinti ir žavinga dama yra ta, kuri sugeba pirma prieiti prie žmogaus ir pasakyti jam "labas" bei paklausti kaip sekasi. Tobulumu laikoma ir šypsena mažiems vaikučiams bei skleidžiama gera nuotaika draugų būryje.
 
 
6. Kerinti mergina yra ne tik stilinga, bet ir protinga, išsilavinusi. Ji daug keliauja, skaito knygas. Ir nieks nežino, jog ji keliauja pačiais pigiausiais bilietais arba, kad jos suknelė kainavo vos kelis litus. Savo erudicija ir iškalba ji sugeba sudominti kiekvieną sutiktą asmenį.
 

7. Kerinti mergina nepasiduoda depresijoms, visas iškilusias problemas sprendžia ramiai, pasitardama su išmintingais žmonėmis.

8. Kerinčiai merginai labai svarbu jos gyvenamoji vieta. Savo namus ji puoselėja kiekvieną dieną, puošia kambarius gėlėmis ir įdomiais paveikslais.

O dabar, tarp mūsų mergaičių, kurią Lietuvos moterį pavadintumėte kerinčia ir žavinga?

 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
LAYKIS
2013-11-28 18:58:28
APIE KA JUS CE KALBAT
Deila
2013-03-17 20:29:11
sdewrgrdgfd
monnikute
2011-04-08 14:06:35
straipsnis pakelia nuotaika :) to ir tereikia-kad motyvuotu naujai dienai. Jei butu perdaug informacijos butu destoma daugiau argumentu prie kiekvieno teiginio, dingtu polekis.Nereikia reikalauti kad kiekvienas straipsnis butu is visu pusiu pagristas...:) dekui uz miela straipsniuka