• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kas moters išvaizdoje labiausiai baugina vyrus?  20 

Autorius: eli.lt
2013-03-25 01:00:00

Kas moters išvaizdoje labiausiai baugina vyrus?
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą
Šaukštas deguto gali pagadinti visą statinę medaus, o vienas ne vietoje išdygęs plaukelis – net ir kruopščiausiai apgalvotą tobulos moters įvaizdį.

Apie moters grožį atvirai prabilę vyrai neslepia: vienas kitas papildomas kilogramas – dar nieko baisaus, palyginus su... kas gi moters išvaizdoje išties glumina vyrus?

1. Plaukuotos kojos. Kad ir kokia nemaloni būtų depiliacijos procedūra, ji tiesiog būtina. Ir ne tik atšilus orams, bet ir žiemą – nereikalingi plaukeliai puikiai matosi ir per plonutes pėdkelnes.

2. Spuoguota ir išberta oda. Apskritai odos būklė – vienas svarbiausių kriterijų, leidžiančių spręsti, ar moteris moka tinkamai pasirūpinti savimi. Ir, deja, nors išbėrimai ir spuogeliai kartais pakiša koją nepaisant itin atidaus rūpinimosi savo oda, jie atrodo atstumiančiai. Tad jei nepavyksta šių nemalonumų įveikti specialiomis kosmetinėmis priemonėmis – pats metas apsilankyti pas dermatologą.

3. Nenudažytos plaukų šaknys. Jei radikaliai pakeitei savo plaukų spalvą – ne rečiau kaip kas 2-3 savaites padažyk ataugančias plaukų šaknis. Jei plaukams suteikei tik keliais tonais šviesesnį ar tamsesnį atspalvį, nei natūralus – užteks tai daryti kartą per 1-1,5 mėn. Svarbiausia – neleisk, kad ataugančios šaknys subjaurotų tavo įvaizdį.

4. Burnos higiena. Tikrai ne visos moterys gali didžiuotis sniego baltumo šypsena. Maža to, odontologų teigimu, akinamai baltų dantų natūraliai gamtoje nebūna. Tačiau viena yra natūrali dantų emalio spalva, ir jau visai kas kita – nenusiplaunančios apnašos, susidarę nuo dažno kavos, arbatos gėrimo ar rūkymo. Taigi nepamiršk kartą per pusmetį apsilankyti pas savo odontologą ne tik profilaktiniam patikrinimui, bet ir dantų apnašų valymo procedūrai! Beje, ir nepamiršk nuolat po ranka turėti burnos kvapą gaivinančių pastilių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
patinas
2014-05-20 13:32:26
O mane moters stipriai plaukuotos kojos užveda. Ir, pasakysiu, lovoje tokios... tiesiog pasaka!!!
nepeik, nes pati toj pačioj baloj esi
2014-02-26 19:43:38
"leididydy" - Žinoma, kad visi esam skirtingi, bet kam tu išvis skaitai tokius straipsius jei tai ir taip žinai? :) :)
Man atrodo, kad kažką visdėlto nori keisti savyje...
as
2014-02-08 21:05:38
straipsnis apie vyrus ir moteris, o jeigu tu su diedais prasmirdusiais ir oziais duodiesi, vadinasi pati ozka esi. Beja, plaukuciai ant moters koju jaudina nebent eskimus.