• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokias spalvas rinktis šį rudenį?

Autorius: Evelina S., lilyoffrance.lt
2009-10-14 15:00:00

Kokias spalvas rinktis šį rudenį?
lilyoffrance.lt nuotr.
Kaip ir kiekvienų metų, taip ir šių 2009, rudeniui yra pateikiama visa spalvų paletė, kuri pagal mados tendencijas turėtų vyrauti aprangoje. Labiausiai džiugina tai, jog šiam rudeniui yra siūlomos labai jaukios  ir šiltos pastelinės spalvos. Be to, jos ne tik kad gražios, bet jų ir pasirinkimas platus. Vyraujančios spalvos prasideda nuo tokių šviesių atspalvių kaip kreminis ir baigiasi nakties tamsumo mėlynu, taigi rinktis tikrai bus iš ko. 
 
Ir nors šaltasis metų sezonas dažnai būna niūrokas, jis jums suteikia galimybę puoštis daugybe drabužių ir aksesuarų. Juk vasarą tereikia suknytės ir basučių, o rudenį jums jau reikia ir paltukų, ir šalikų, ir kepurių, ir pirštinių, ir ilgaaulių batų, ir minkštučių šiltų megztinių, ir dar begalės kitų drabužėlių. Taigi rudeniu reikia džiaugtis ir stengtis, kad jūsų žavinga išvaizda užgožtų lietingo rudens  niūrumą ir sušildytų žvarbias bei vėjuotas dienas. O kad šią jūsų misiją būtų kuo paprasčiau įgyvendinti, siūlome atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: spalvas, drabužių įvairovę ir aksesuarus.

SPALVŲ PASIRINKIMAS
 
Visų pirma nesistenkite įsilieti į minią dėvėdamos vien tamsių atspalvių drabužius. Leiskit, kad jūsų nuotaika ir asmenybė atsispindėtų ne tik veide, bet ir aprangoje. Jeigu vos nubudę jaučiatės laimingos, pasipuoškite šiltais ryškiai atspalviais: švelnia alyvuogių, aviečių raudonumo, ar persiko spalva. Jei jaučiatės lyg ne ta koja iš lovos išlipusios, apsivilkite tamsiai mėlynus ar pilkus drabužius. Jei esate ramios nuotaikos, tuomet puikiausiai tiks visi kreminiai atspalviai.
 

Žinoma, nebūtinai visada tai kas yra madinga, visoms tinka. Ir jeigu jums prie veido ar plaukų nedera avietinis ar fuksijos rausvumo atspalvis, tuomet jo spalvos drabužių ir nedėvėkite. Ir net jei pasižiūrėjus į kitą moterį ar merginą, atrodo, jog tai yra labai gražu, visuomet prieš pirkdamos drabužį ir jį dėvėdamos pasvarstykit, ar ir jums jis taip tiks, kaip tai sutiktai merginai.  Juk tos „madingųjų“ spalvų paletės tam ir būna tokios plačios, kad kiekviena galėtų atrasti tai, kas tinka būtent jai.

DRABUŽIŲ ĮVAIROVĖ
 
Tai yra dar vienas dalykas, kurį būtina aptarti, kalbant apie rudens madas. Jeigu aklai seksite mados tendencijomis, tuomet rudeninį garderobą jums teks keisti kasmet. Todėl siūlome pasidomėti spalvomis, kurios „madingųjų“ spalvų paletėse svečiuojasi labai dažnai. O tada savo pirkinius planuoti pagal jas. Jei matote, kad oranžinė spalva įvairiose kolekcijose vyrauja labai retai, tai tada jums tikrai neapsimoka pirkti apelsininės spalvos paltuko už kelis tūkstančius litų vien tam, kad tris mėnesius būtumėt madinga. Verčiau nusipirkite neutralesnės spalvos, pavyzdžiui rusvą, pilkšvą, juodą ar kreminį, ir taip jis jums tarnaus daug ilgesnį laiką. O jei po tokį „ilgai tarnaujantį“ paltuką nusipirksite kasmet, tai jau po 3 metų savo drabužinėje turėsite net 3 paltukus, iš kurių nei vienas nenešiojamas nedulkės ant pakabos. Ir taip mąstyti turėtumėte ne tik apie paltukus, bet ir apie sijonus, kelnes, marškinėlius, megztinius...
 

             Ko gero, tai yra vienas iš nedaugelio būdų, padedančių atsikratyti taip dažnai visų moterų naudojamo posakio „neturiu ką apsirengt...“.

 AKSESUARŲ PASIRINKIMAS
 
Nors tai ir yra paskutinis punktas, tačiau jis tikrai nėra menkesnis už kitus. Visi aksesuarai pradedant batais, ir baigiant pirštinėmis ar sege yra be galo svarbūs kiekvienai moteriai. Visų pirma, jie padeda atskleisti moters individualumą, nes jų galima įsigyti kur kas įvairesnių, nei drabužių. Be to, aksesuarus galite susikurti ir pačios, pavyzdžiui nusimegzti šaliką, iš karoliukų susiverti gražią segę, dekupažu dekoruoti auskarus ir t.t. Ir nepamirškite, jog aksesuarai yra pats paprasčiausias būdas jūsų aprangoje atspindėti spalvų tendencijas. Juk jei viena iš „madingųjų“ spalvų yra avietinė, tai visuomet galite apsirengti juodą paltuką, ir užsidėti avietinės spalvos pirštines bei šaliką. Arba jei „madingoji“ spalva yra kaštono rudumo, tuomet galite apsiauti tokios spalvos ilgaaulius, o ant rankos užsimesti derančią rankinę.
 

Be to, rudenį vienas iš praktiškesnių aksesuarų yra skėtis, todėl ir jį derėtų turėti ne vieną, kad galėtumėte derinti ir pritaikyti jį prie aprangos.

Visuomet verta pasidomėti, kokios spalvos vyrauja mados kolekcijose, tačiau perdėtai ir aklai jomis puoštis nederėtų, nes liaudies išmintis jau labai seniai sugalvojo visais gyvenimo atvejais puikiai tinkantį posakį „kas per daug, tas nesveika“... Tad stenkitės atrodyti kuo stilingiau ir savo grožiu nustelbkit rudenio niūrumą.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus