• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mano naujasis maudymosi kostiumėlis: ryškus, drąsus ir seksualus  3 

Autorius: Lina Lelytė
2008-04-13 00:00:00

Pavasaris jau įpusėjo, orai po truputėlį šyla. Nebe už kalnų ir vasara. Tad jau dabar pats metas pasirūpinti svarbiausia vasaros garderobo dalele - nauju madingu maudymosi kostiumėliu, tam kad ir jūros pakrantėje būtumėm pačios gražiausios. Pažvelkime, ką rekomenduoja mados ekspertai karštajam vasaros 2008/2009 sezonui.

Spalvos, raštai bei papuošimai. Šią vasarą itin madingi bus asimetriški, geometrinių formų raštai, afrikietiški, džiunglių motyvai, taip pat blizgūs, "metalo" audiniai bei ryškios, sodrios ir "drąsios" spalvos. Kalbant apie spalvas, reikėtų paminėti ir brangakmenių atspalvius: smargdinę, rubino bei mėlynojo safyro. Neprašausite, įsigijusios ir kostiumėlį, puoštą metalinėm detalėm ar netikrais briliantais.
 

Jei jūsų nesudomina blizgučiai, gal jums bus priimtinas laukinukės įvaizdis? Į parduotuves grįžta egzotiškų gyvūnų raštų modeliai. Nereikia persistengti ir nuo galvos iki kojų atrodyti lyg panterai, tačiau viena kita detalė nepamaišys juoba kad, reikia pripažinti, jog juo labiau pašėlęs bus jūsų maudymosi kostiumėlis, juo labiau trauksite dėmesį.


Formos. Dar viena išeitis, norint būti traukos objektu, rinktis retro stiliaus maudymosi kostiumėlį su viršutine dalimi, surišama už kaklo. Visgi jis netiks norinčioms lygaus, nepriekaištingo įdegio be "dryželių".

 

Tokiu atveju geriausia rinktis juostos formos viršutinę dalį. Prie jos siūloma derinti berniukiškus šortus arba kelnaites itin žemu liemeniu. Nepamirškite būti drąsios ir ryškios: kostiumėlis gali būti puoštas burbuliukais, gėlių raštais. Spalvos: turkio, smaragdinė žalia, oranžinė.


Akivaizdu, jog vis populiaresni taps vientisi maudymosi kostiumėliai. Taip pat "iškirptais" šonais ar atvirkščiai - atviresni ties pilvuku, sudarantys vientiso maudymosi kostiumėlio įspūdį. Tačiau vėlgi bėda – idealiu įdegiu puikuotis tikrai negalėsite. Užtai siūloma dar viena tendencija pačioms drąsiausioms – mikrobikiniai. Minimaliai kūną pridengiantys kostiumėliai, kurie, tiesa, palieka mažai vietos fantazijai...

Pamirškite klasikos siūlomas viršutinės maudymosi kostiumėlio dalies apvalių formų kirpimą, verčiau rinkitės trikampėlių formą. Idealu, jei derinsite dvi kontrastingas spalvas: pvz. viena viršutinės dalies pusė bus raudona, o kita – mėlyna.

Turbūt jau pastebėjote, jog šį sezoną itin madingi jūreiviški dryžiai. Nepamirškite to ir rinkdamosi naują maudymosi kostiumėlį, nesvarbu, ar jis bus vientisas ar bikinio tipo. Juodai-baltai ar mėlynai-baltai juostuotą kostiumėlį pagyvins ryškiai raudonos, jūros mėlynumo ar rausvos detalės.


Jeigu nesate patenkinta savo figūra, netobulumus galite pridengti tankini – drabužėliu, panašiu į marškinėlius.Jie idealūs ir būsimoms mamytėms. Jei nesiekiate įdegti galite prikaustyti deivės žvilgsniu, apsisiautusi togos stiliaus skraiste. Moteriški ir seksualūs marškinėliai bei suknutės taip pat bus išeitis jaustis puikiai ir madingai vėsesnį vakarą arba jau po saulės vonių.

 

Kitos detalės. Kad jūsų įvaizdis būtų nepriekaištingas, prie maudymosi kostiumėlio ar marškinėlių galite derinti plačiabrylę skrybėlę ar panamą, basutes bei rankinę, su raištelių, kutų, karoliukų detalėm.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
wfnhsfbf
2008-07-20 23:51:37
man rodo :D
daja
2008-06-01 03:01:23
man irgi nerodo :D
kara
2008-05-28 16:50:57
kur nuotraukos?!