• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujausia mados tendencija

Autorius: Aksominė karamelė
2010-06-10 17:19:00

Naujausia mados tendencija
Dar savo knygoje „Grožio kirtis“ gerbiamas mados guru Juozas Statkevičius paskyrė ištisą skyrių dėvėtų rūbų parduotuvėms. Ir tokioms parduotuvėms buvo skirtos vien pagyros. Pasirodo, Dolce su Gabana, ir netgi pats mados karalius Karlas Lagerfieldas mėgsta blusturgiuose pasisemt idėjų. O štai Barselonoje šios parduotuvės išsiskiria savo nepakartojamai linksma atmosfera. Skyrius baigiasi pasvajojimu apie tai, kad Lietuvoje būtų gerai, kad būtų, kur priduoti savo dėvėtus rūbus: juk išmesti gaila, o dovanoti ne visada patogu.

Tai štai praėjo keli metai ir Lietuvoje rūbų komiso parduotuvių pridygę kaip grybų. Vieni – po krizės lietaus, kitų gimimas tiesiog sutapo su šiuo nesaldžiu laikmečiu. Vieni yra pirk–parduok, kiti pasivadinę vintažais ir/ar neišsiduoda beesą komiso parduotuvėmis. Galima rasti vaikiškų prekių arba tik moteriškų rūbų komisų. Smagumėlis tiesiog! Įdomu tik, ar J. Statkevičius jau kur nors pridavė savo rūbus?

Komisų mada yra labai praktiška. Galima atsisveikinti su pirktais drabužiais, kurių taip ir neužsivilkai. Kaip ir su tais, kuriuos apsivilkęs supratai, kad vis dėlto tai ne tai, ko jūs taip norėjote... O kažkam juk tai gali būti svajonių pirkinys. Gal nespėjo „nukauti“ per išpardavimus, o gal tiesiog nepamatė parduotuvės kamputyje. Juk mada ateina ir išeina, o stilius pasilieka.

Mamos tik pritariamai palinkčios galva, kad vaikai taip greitai užauga. Kur kas greičiau, nei spėja sunešioti ar tik apsivilkti jiems nupirktus drabužėlius. Beveik nauji žaislai keliomis eilėmis rikiuojasi ant lentynų, o spintoje apsigyveno dar kelios papildomos poros taip ir nespėtų pranešioti vaikiškų batukų. Visi šie išaugti ar net nespėti panešioti drabužiai, naujutėlaičiai žaislai ar nebenaudojami vaikiški baldeliai tempiami į sandėliuką, o spintos baigiamos užgriozdinti seniai nebenaudojamais daiktais. Yra dar viena galimybė – parduoti visa tai internetu: atsakinėti į skambučius, elektroninio pašto žinutes, tartis dėl kiekvieno daikto bei susitikimo. O juk tai kainuoja laiką...

Vilniuje yra tokia šauni ir draugiška vietelė – drabužinė „Aksominė karamelė“. Tai vienintelė komiso parduotuvė, kur dėmesys yra skiriamas ir moterims, ir vaikams po lygiai. Moterys čia ras visą salę rūbų, o erdvios persirengimo kabinos tik ir laukia užeinančiųjų. Vaikams tuo tarpu čia rasite ne tik rūbelių ar baldų, bet ir žaidimų kambarį, kuriame vaikai neliūdės, kol mamos matuosis sukneles. Na, o vyrams – kava, suoliukas ir geras žurnalas, belaukiant kol jo moteris apsipirks, nejausdama kaltės, kad jį čia atsivedė. Ir atmosfera čia kaip Barselonoje...

www.aksominekaramele.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus