• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

NIVEA: Kaip šukuotis šią vasarą?

Autorius: NIVEA, Eli.lt
2009-06-09 10:47:00

NATŪRALIOS, ŠVELNIOS SRUOGOS
Bohemiška rapsodija

Suformuokite šukuoseną

Ištrinkusios plaukus, nusausinkite juos rankšluosčiu, kol jie taps beveik sausi. Gausiai ištepkite plaukus putomis ir iššukuokite retomis šukomis, kad putos tolygiai pasiskirstytų. Palenkite galvą ir, šukuodamos plaukus plokščiu šepečiu įvairiomis kryptimis, kad suteiktumėte jiems tekstūros, išdžiovinkite plaukus.
 
Šis plaukų pynimo būdas yra paprastas, nors ir atrodo lyg būtų labai sudėtingas - jums tereikia nuspręsti, kur norite susipinti kasas. Aš šone perskyriau plaukus ir padalinau juos į dvi dalis. Suimkite plaukų sruogą, kurią norite supinti, ir padalinkite į dvi lygias dalis. Po to atskyrusios mažą sruogelę nuo pirmosios dalies šono, perkelkite ją į kitą ranką, laikančią antrąją plaukų dalį. Pakartokite tą patį su kita puse, atskirdami nedidelę sruogelę nuo išorės ir perkeldami ją į kitą pusę. Kartokite tol, kol supinsite visą kasą. Žr. iliustracijas. Kasos galą suriškite gumele. Nykščiu ir smiliais šiek tiek ištampykite kasą, kad suteiktumėte purumo.

Kitoje sklastymo pusėje supinkite tokią pat kasą, tik galus prisekite segtukais ties sprandu. Šukuoseną sutvirtinkite plaukų laku.

Priemonės
Šampūnas ir balzamas šviesiems plaukams GOLD EXPLOSION
Plaukų putos šviesiems plaukams GOLD EXPLOSION
Plaukų lakas šviesiems plaukams GOLD EXPLOSIONNATŪRALIOS, ŠVELNIOS SRUOGOS
Graikų deivė

Suformuokite šukuoseną
Džiovindamos šiek tiek pataršykite plaukus. Per visą plaukų ilgį   nukreipta oro srovė sulygina plauko paviršių, todėl plaukai gražiau žvilga.

Perskirkite plaukus į dvi lygias dalis iš nugaros. Dabar supinkite apylaisvę trijų sruogų kasą. Lengvai suriškite ją gale. Pirštais pratampykite kiekvieną kasos kilpą, kad ji atrodytų platesnė. Tokiu pat būdu supinkite kitą kasą.

Suėmusios vieną kasą, apvyniokite ją aplink galvą, prie ausies susegdamos segtuku. Tą patį pakartokite su kita kasa.  Šukuoseną sutvirtinkite plaukų laku.

Šukuoseną užbaikite, suformuodamos kirpčiukus ir išlaisvindamos šonines sruogas, kad šios lengvai kristų ant veido. Svarbiausia, kad šukuosena neatrodytų tobulai tvarkinga. Ji turėtų būti šiek tiek pataršyta.

Priemonės
Ypač stiprios fiksacijos plaukų lakas

Patarimai
Ši tik kruopščiau suformuota šukuosena puikiai tiks ir vakarui. Tereikia papurkšti žvilgesiu suteikiančiu purškikliu arba įpinti auksinių gijų.  Šią šukuoseną lengviau suformuoti, kai plaukai nėra ką tik ištrinkti, nes tuomet jie nėra tokie slidūs.


MOTERIŠKAS MACHO STILIUS
Glotnūs ir žvilgantys

Suformuokite šukuoseną
Kuo geriau ištiesinkite plaukus, naudodamos tiesinamąsias plaukų priemones (šampūną ir balzamą), kurios tinkamai paruošia plaukus, išlygindamos jų kutikulę. Kad suteiktumėte plaukams veidrodinio žvilgesio, patepkite juos glotninamuoju balzamu ir išdžiovinkite, nukreipusios oro srovę žemyn pagal plaukų ilgį. Iš pradžių plaukus sušukuokite viena kryptimi, po to - kita. Taip plaukai nebus pakilę prie šaknų, ir šukuosenai suteiksite natūralaus nuožulnumo. Pakeldamos plaukų dalis, plaukų šepečiu suimkite sruogas ir jas išsukite, tempdamos išilgai plaukų ilgio. Taip plaukų kutikulė taps glotnesnė, o ištiesinti plaukai gražiau žvilgės. Šukuoseną pagražinkite spindesio suteikiančiu laku.

Priemonės

Tiesinamasis plaukų šampūnas STRAIGHT & EASY
Tiesinamasis plaukų balzamas STRAIGHT & EASY
Žvilgusis plaukų modeliavimo purškiklis DIAMOND GLOSS


Patarimai

Kad sutvarkytumėte išsidraikiusias nepaklusnias sruogeles, plaukų laku papurkškite delnus ir jais perbraukite plaukus.


KIRPČIUKAI KIRPČIUKAI
Gražuolė
Suformuokite šukuoseną
Ištrinkusios ir praskalavusios balzamu pateptus plaukus, patepkite juos plaukų putomis. Padalinkite plaukus į dvi dalis ir jas išdžiovinkite (iš pradžių vieną, paskui – kitą), naudodamos labai didelį platų šepetį su šereliais. Kai abi dalys bus sausos, susukite plaukus prie galvos, lyg vyniotumėte juos ant suktukų, ir prisekite juos. Palikite juos taip prisegtus, kold dirbsite su kitomis sruogomis. Kai plaukai išdžius, išimkite segtukus ir paleiskite sruogas. Lengvai iššukuokite jas dideliu plokščiu šepečiu.  Papurškite laku.

Priemonės
Šampūnas ir balzamas BRILLIANT COLOUR
Plaukų putos BRILLIANT COLOUR
Plaukų lakas BRILLIANT COLOUR

Patarimai
Paprašykite kirpėjo suapvalintai nukirpti kirpčiukus, iš šonų paliekant juos ilgesnius. Tai suteiks šukuosenai šiuolaikiškumo. Tokio ilgio plaukus reikia kas savaitę gerai drėkinti ir patepti balzamu, kad jie atrodytų tankesni ir sveiki. Be to, atminkite, kad net ir ilgus plaukus reikia kas 3 mėnesius šiek tiek pakirpti, kad nesišakotų plaukų galiukai.


NIVEA stilistų siūlomos priemonės

NIVEA Must Have - tu privalai taip atrodyti šią vasarą
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus