• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nuostabus laikas, kai pasijutau Kleopatra….  2 

Autorius: Medea.lt
2009-09-29 09:53:00

Nuostabus laikas, kai pasijutau Kleopatra….
Po įtemptos savaitės skubame su drauge į Druskininkus, į sveiko grožio ir geros savijautos savaitgalį sveiko grožio namuose Medea.

Laikas kelyje įtemptas - nenorime pavėluoti, bet mintis apie galimybę jau po pusantros valandos panirti į atsipalaidavimo erdvę jau veja šalin kasdienes mintis. Kažkodėl norime pakelyje nusipirkti puokštę rudeninių astrų. Taip ir padarome. Nuo to nuotaika dar puikesnė.

O tai ką patyrėme SPA dar tą patį vakarą buvo taip netikėta ir palaiminga, ko net negalėjome tikėtis. Aromatingi kvapai, natūraliai pagamintų priemonių gausa kūno šveitimui, masažai, kaukės veidui, plaukams, kojoms... Pirmą kartą patyriau jausmą lyg būčiau Kleopatra. Kiekviena galėjome išsirinkti tinkamą pagal kvapą, tekstūrą ar sudėtį tik mums pagamintą priemonę kūno nušveitimui: cinamono šiltas kvapas viliojo pagundai, bananų bei druskos mišinys kėlė džiugesį, sodos ir citrinos „šampaninis“ pylingas, atliekamas pirtininko, energizavo, vaisinis kivių kojų masažas atgaivino pavargusias pėdas, žolelių, mėtų bei pušų pumpurų mišinys nostalgiškai priminė vasarą. Na, o palaimos viršūnę pasiekėm, ramiai gulėdamos išsitepusios šokolado kauke bei skanaudamos natūralių dumblių arbatą. Atrodytų, kad atverčiau naują puslapį.

Kitas rytas tą jausmą dar labiau sustiprino. Rytinės mankštos miške metu mane nustebino kūno „lankstumas“ - supratau, kad turiu kūną, kurį buvau užmiršusi. Netradiciškai kineziterapeuto pateikti paprasti pratimai paakino dar labiau atkreipti dėmesį į savo kūno problemas: skaudantis stuburas, sustingimas ir nelankstumas. Visada kreipiau dėmesį į, kaip aš supratau, reikšmingesnius dalykus - dvasinį tobulėjimą, bendravimą, meną. Bet dabar pajutau - pasaulyje turi būti harmonija ir negali paneigti mažų ir paprastų dalykų. Ir visai nesvarbu, kad aplinkui tiek globalių problemų, bet jos toli, o mano norai tokie paprastučiai... bet čia pat ir tokie aiškūs. Suformuluoju sau – NORIU ATNAUJINTI SAVO GYVENIMĄ. SVEIKAI. DŽIAUGTIS NET MAŽAIS SAVO ATRADIMAIS.

Kitos dvi dienos – lyg mano sprendimo patvirtinimas. Tiek atradimų, kuriais galėjau nuoširdžiai mėgautis! Kaip nuostabu buvo jausti, einant palei skardį į Raigardo slėnį, gamtos didybę, būti čia ir dabar, o nusileidus slėnyje pasijusti tokiu mažu it ta rudeninė žolė. Tokios harmonijos gamtoje akimirkas linkėčiau patirti kuo daugiau miesto šurmulio išvargintų žmonių. O didžiausias atradimas – sulčių iškrovos diena. Visiems aiškus ir paprastas dalykas – išgerti stiklinę sulčių, man pavirto 15-20 min. mėgavimosi ritualu, atradimu, kad galiu saugiai ir be kančios laikytis iškrovos dienos, suteikiančios lengvumo kūnui ir sielai.

Labai norėčiau padėkoti Vismantui, Vilmai ir Virginijai, kurie padėjo sustoti ir įsiklausyti į save. Šias tris dienas pilnatvės požiūriu vertinu kaip mažų, bet didelių dalykų, sukėlusių didelę transformaciją mano dvasinėje plotmėje, atradimą. Laikas sustojo ir tapo begalybe.

Noriu atsiverti teigiamiems savo pokyčiams. Tiesiog imsiu ir pabandysiu. Ir to linkiu patirti kuo daugiau žmonių.
Rita (Vilnius)

Įspūdžiai apie Grožio ir geros savijautos stovyklą

Daugiau informacijos apie vykusią stovyklą

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bella
2009-09-29 12:37:48
skaityti iki galo moki? ispudziai apie stovykla.
bet juk tai tiesiog reklama
2009-09-29 12:25:38
keistas staripsnis....nebūtina taip toli važiuoti, kad pasimėgauti pirties malonumais. Susiraskite gerą pirtininką ir mėgaukitės masažais, pilingais, kaukėmis ir arbatomis už protingą kainą. Blizgesio gal ir nebus, bet patikėkite kokybė TIKRAI BUS.