• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pakvietė į vestuves – kaip rengtis?

Autorius: Vilija Naruškevič
2012-06-25 14:30:00

Vasara pelnytai vadinama vestuvių metu. Saulėtomis dienomis gatvėse netrūksta baltomis gėlėmis puoštų automobilių, o Santuokų rūmų duris varsto naujam gyvenimo etapui pasiryžę jaunieji. Vis dėlto kartu tai tikras išbandymas ne tik šventės rengėjams, bet ir svečiams. Kaip pasipuošti ir ką apsiauti, kad būtų ir patogu, ir šventiška, pataria stilistai.

Yra keletas oficialių vestuvių aprangos kodų, kuriuos dažniausiai sužinosite iš gauto kvietimo. Paprastai iškilmingų progų aprangos kodai skirstomi į šiuos: ypač iškilmingi ir formalūs (angl. „formal attire“, „white tie“), pusiau formalūs  (angl. „black tie“, „semi-formal“), neformalūs (angl. „lounge suit“, „cocktail attire“).

Pokylio ritmu

Formaliam aprangos kodui reikėtų rinktis kostiuminį ansamblį, galima mūvėti ir kelnes. Prie šio aprangos kodo derinami aukštakulniai privalo būti uždara nosele, o pirštinės – baltos ir trumpos, negausiai dekoruotos. Šis aprangos kodas naudojamas itin retai ir yra ypač prašmatnių ir iškilmingų vestuvių ženklas.

Uždari bateliai

Rafinuota elegancija

Pusiau neformaliam aprangos kodui paklusti yra paprasčiau – čia jums pravers ilga, kulkšnis siekianti suknelė ir pirštinės iki alkūnių. Avalynė turėtų būti uždara nosele, tačiau gali būti dekoruota didesniu kaspinu ar gėlėmis. Deichmann stilistai šiai progai pataria rinktis subtilius veliūro imitacijos aukštakulnius batelius madinga užapvalinta nosele.

Bateliai su kaspinėliu

Džiazo karalienė

Kokteilių stilius mažiausiai įpareigoja laikytis mados taisyklių, todėl drąsiai galite rinktis madingas ir ryškias sukneles iki kelių, aukštakulnius atvira nosele arba basutes. Svarbiausia, kad visos stiliaus detalės derėtų tarpusavyje.

Nepralošite pasirinkusios šviesaus riešutų atspalvio aukštakulnius atvira nosele ir raukinių dekoracija ar itin šį sezoną madingus nėriniais puoštus batelius. Deichmann stilistai šią vasarą pataria nebijoti ryškių spalvų: sodri indigo ar pritvinkusi vyšninė – tai puikus jūsų vasariško vestuvių stiliaus akcentas.

Ryškiai mėlini bateliai

Ir iki ryto...

Paprastai vestuvės nesibaigia dienos pramogomis, todėl vakarui verta paieškoti patogesnio apavo. Čia pravers plokščiapadžiai balerinos stiliaus bateliai. Lyg sukurti audringiems šokiams, jie puikiai derės prie šiuo metu madingų spalvingų trumpučių retro stiliaus suknelių. Rinkitės lakuotas baltas – neįprasta ir efektinga.

Lakuoti balti bateliai

Jei nesate tikra dėl kvietime nurodyto aprangos kodo, verčiau pasikonsultuokite su šventės rengėjais. Ir prisiminkite, kad svarbiausia vestuvėse – gera nuotaika.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus