• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pasiklydusios stiliaus džiunglėse  4 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-05-16 08:00:00

Pasiklydusios stiliaus džiunglėse
123rf.com
Šiltomis pavasario dienomis vis daugiau laiko praleidžiame pasipuošusios atvirais drabužėliais. Neseniai gavome Eli.lt skaitytojos laišką, kuriame Joana prašo išvardyti pagrindines pavasarines stiliaus klaidas. Visa Eli.lt komanda skuba Jums į pagalbą.
 
1. Pasirūpinkite pedikiūru. Jei neturite laiko užsukti pas stilistą, Jums pakaks nusikirpti nagučius ir nulaukuoti juos šviesiu nagų laku.

2. Depiliacija. Jei žadate į miestą eiti su sijonėliu ar šortukais, būtinai nusidepiliuokite kojas. Švelnios kojos – seksualumas.

3. Pėdkelnės. Karštą pavasario-vasaros dieną į miestą eikite be pėdkelnių arba rinkitės kūno spalvos. Pamirškite juodos spalvos pėdkelnes prie lengvai krintančios vasarinės suknelės.

4. Juoda rankinė. Šiltoms pavasario-vasaros popietėms įsigykite šviesių spalvų, mažutę ir patogią rankinę. Jei karštą vasaros dieną pasipuošite balta suknele ir juoda rankine, optiškai pasunkėsite net keliais kilogramais.

5. Kelnių modelis. Merginos, šiais metais itin stilingai atrodo kelnės su paaukštintu liemeniu. Būtent tokias ir rinkitės. Atrodysite ir stilingai, ir tvarkingai. Pagaliau nesimatys iš po kelnių ir apatinis trikotažas - tai didžiausia stiliaus klaida šiemet.

6. Apatinis trikotažas. Jei renkatės tokius drabužius, iš kurių gali imti matytis liemenėlės petnešėlės ar kelnaitės, pasirūpinkite, kad jos būtų nepakeitusios spalvos po skalbimo ir atrodytų seksualiai ir spinduliuotų tvarkingumu.
 
O dabar metas Jums, merginos, pratęskite sąrašiuką. Kokia stiliaus klaida Jums krinta į akis šiltą pavasario dieną?


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Aušrinė
2011-05-21 23:07:53
Graudu būna žiūrėti į paneles, kurios kelnes,dažniausiai džinsus nusiperka per mažo dydžio ir taip suspaudžia, kad per kraštus krenta.. ir dar lyg bandytų paslėpti, and tų lašinukų užtempia kokį nors ploną ir labai prigludusį viršutinį rūbą. Tikrai labai negražiai, neestetiškai atrodo...
kaspija
2011-05-16 11:33:04
bet dažnai būna taip, kad žiūrėdama į kitas pasisemi puikių idėjų, kurias gali pritaikyti pati sau, kurdama stilių, o kartais pažiūri ir supranti, kad to ar ano reiktų vengti
pppp
2011-05-16 11:21:21
o as i kitus maziausiai dairinejuosi, man svarbu, kad as gerai atrodau ir jauciuosi, o kaip ten kitos, man vienodai. Kaimietiska yra pastebeti ir kritikuoti kitas.