• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pavasario-vasaros stiliaus tendencijos pagal AVON

Autorius: AVON
2010-04-22 09:00:00

Kompanijos AVON sostinės grožio centre, stiliaus ir grožio specialistų komanda pristatė karščiausias makiažo, odos priežiūros bei aksesuarų tendencijas šių metų šiltajam sezonui.

Kol grožio ir mados leidinių redaktorės mėgavosi lengvais vasariškais užkandžiais ir putojančiu vynu „Rocca dei Forti“, stilistas Kęstas Rimdžius ir visažistė Julija Estko pristatė naujausias kompanijos AVON makiažo priemones bei trims skirtingų odos tipų bei plaukų spalvos merginoms sukūrė tris šį sezoną vyraujančius įvaizdžius, kurie pasak K. Rimdžiaus, labiausiai tinka mūsų šalies moterims: kaimo, paplūdimio vakarėlio ir pop-rock.

Kaimas:Plaukai:
kaimo motyvai – ateinančios vasaros topas. Saulės ir vėjo nugairinti, vario ir ugninės spalvos, šiek tiek garbanoti ir lengvai išsidraikę plaukai. Moterims, kurioms „kaimietukės“ įvaizdis prie širdies, K. Rimdžius rekomenduoja pinti kasas, kurios šį sezoną ypač „ant bangos“. Kasos pinamos laisviau ir taip sukuriama žaismingai netvarkinga šukuosena, prie kurios stilistas rekomenduoja derinti masyvius vario spalvos papuošalus.Makiažas: „Pasirinkus kaimo įvaizdį makiažas turėtų būti kuo natūralesnis“, - teigia visažistė Julija Estko. Dominuoja žemės, natūralios, ir tarsi šiek tiek prigesintos spalvos ir atspalviai, tačiau skaistūs skruostai, labiau paryškinti akių vokai ir blakstienų augimo linija. Veidas tarsi nubučiuotas saulės.

 

Apranga:
džinso, lino, drobės audiniai, gėlėtos suknelės ir palaidinės su raukiniais ar mezginiais, pinti krepšiai ir skrybėlės, medžiaginiai ilgaausiai-botai, aukso ar žalvario papuošalai.

 

Paplūdimio vakarėlis:
 
Plaukai: Pristatyti viliokės įvaizdį vakarėliui prie jūros, grožio specialistai pasirinko šviesiaplaukę merginą, kuriai K. Rimdžius sukūrė šlapių plaukų efektą – taip pat labai populiarų šį sezoną. Jį galima pasidaryti plaukų vašku ar tiesiog nenuskalaujamu kondicionieriumi. Visus plaukus stilistas sušukavo atgal ir viename šone suvėlė ir suformavo lengvą kuodelį, kurį papuošė romantiška detale – gėle.

Pasak K. Rimdžiaus, šviesiaplaukėms vasarą svarbiausia ne tik formavimas, bet ir apsauga nuo saulės, o priežiūros priemones reikėtų rinktis ne pagal plaukų, o pagal odos tipą. Visoms savo klientėms kartoju –nepamirškite ir plaukų kaukių. Užsidėti maitinančią ar drėkinančią plaukų kaukę bent kartą per savaitę – būtina. Žinoma, jei norite turėti sveikus ir gražius plaukus“, – kalba stilistas.
 

Makiažas: šiam įvaizdžiui visažistė J. Estko parinko populiariausią sezono spalvą – alyvinę. Makiažas gali būti sukurtas naudojant vieną jos atspalvį ar daugiau. Nuo šviesiausių pastelinių iki itin sodrių, ryškių, netgi juodų atspalvių, tačiau ne per daug ryškus ar iššaukiantis. Lūpos – blizgios ir gaivios.

Apranga: lengva šilkinė suknelė, basutės per pirštą.

Paplūdimio vakarėlio įvaizdis paprastas, ganėtinai subtilus, tačiau tinka pašėlusiam vasaros vakarui prie jūros.

 

Pop-Rock:
 

Plaukai:
Vis dar iš mados neišeinantis ir madingas - rock chic įvaizdis, kuris itin tinka savimi pasitikinčioms ir vakarėliuose siausti mėgstančioms merginoms. Stilistas K. Rimdžius joms rekomenduoja šiek tiek pankišką šukuoseną su garbanomis! Vos per dešimt minučių žnyplėmis susukęs garbanas, jas sukėlė į vieną šoną bei sutvirtino plaukų fiksacijos priemonėmis.

„Nesvarbu, kurį įvaizdį pasirinksite, šį sezoną itin madingi lengvi, purūs, banguoti ir pavelti plaukai. Pamirškite plaukų tiesinimo žnyples (padėkite jas giliai į stalčių), nes šią vasarą jų tikrai neprireiks. – primena stilistas K. Rimdžius.
 

Makiažas:
ryškios akys ir spindinčios lūpos! Makiažo akcentas – juodos akys, nes be  ryškių akių nebus ir rock chic įvaizdžio. Pasak Julijos Estko, akis reikėtų įrėminti ryškiomis, aštriomis linijomis arba padaryti jas šiek tiek švelnesnes, tarsi išplaukusias ar padūmavusias. „O, tam, kad tamsūs akių šešėliai ilgiau laikytųsi, reikėtų prieš tai užtepti akių šešėlių pagrindo“, - makiažo paslaptimi pasidalino Julija.
 

Apranga:
Be pankiškos šukuosenos ir metalinio blizgesio dar reikėtų priderinti ir garderobą: plėšyti, puošti, balinti ar nutrinti džinsiniai švarkai, blizgučiai, odiniai ar odos imitacijos rūbai bei detalės, daug juodos spalvos ir masyvių blizgių metalinių aksesuarų.
 
Stilisto K. Rimdžiaus ir visažistės J. Estko eksperimentai su kompanijos AVON naujausiais makiažo, plaukų priežiūros gaminiais ir aksesuarais tik dar kartą įrodė, kad pavasaris – tinkamiausias metas atsinaujinti ir nebijoti išbandyti pakeisti savo įvaizdį.

Daugiau nuotraukų - straipsnio fotogalerijoje.

www.avon.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus