• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Populiarūs batai ir internete

Autorius: Danija.lt
2012-05-03 16:08:00

Batų parduotuvių tinklas „Danija“ pirmoji Lietuvoje šalia 28-nių tradicinių avalynės prekybos salonų esančių 10-tyje Lietuvos miestuose atvėrė ir internetinę parduotuvę. Šis avalynės prekybos tinklas tapo dar lengviau pasiekiamas pirkėjams.  Sukurti pirmąją specializuotą avalynės parduotuvę Lietuvoje buvo pasamdyta didžiausia ir ko gero profesionaliausia el. projektų kūrimo bendrovė Lietuvoje - UAB “Net Frequency”.Internetinėje parduotuvėje danija.lt itin patogus prekių išdėstymas bei klasifikavimas, patogi paieška bei puiki navigacija. Ši el. parduotuvė be minėtų privalumų puikiai atlieka ir reprezentacinę „Danija“ prekinio ženklo funkciją.

“Vakaruose avalynės prekyba internetu užima juntamą rinkos dalį, tikėtina, kad ir Lietuvoje netolimoje ateityje avalynės pirkimas internetu populiarės. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog užsienio avalynės parduotuvės nuolatos siunčia prekes į Lietuvą, tad pirkėjų pas mus tikrai buvo ir yra – iki šiol trūko tik platesnio avalynės asortimento pardavėjų.“ – teigia NFQ projektų padalinio vadovas Paulius Insoda.

"Pirmieji iš Lietuvos avalynės tinklų drąsiai žengiame į el. prekybą. Džiaugiamės, kad nuo šiol mūsų avalynę galės įsigyti mažesnių miestų ir miestelių gyventojai, kuriuose dar nėra „DANIJA"  avalynės parduotuvių. Be to,  internetinėje parduotuvėje pateikiamas labai platus prekių asortimentas, kokį įmanoma pamatyti tik labai retoje avalynės parduotuvėje. Kurdami puslapį, stengėmės nepamiršti mūsų šūkio „DANIJA - įdomiam gyvenimui!“ - teigia „Danbalt International" e-komercijos vadovas Mantautas Bieliauskas.


Viena iš naujosios Danija.lt paskirčių - atvesti pirkėjus į tradicines šio tinklo parduotuves. „Mes siekiame, kad klientas užsukęs į Danija.lt ne tik galėtų nusipirkti avalynę internetu, bet taip pat greitai ir nesunkiai surastų, kurioje artimiausioje parduotuvėje yra jam patinkančios prekės. Dar daug žmonių Lietuvoje nesiryžta pirkti avalynę internetu, todėl stengiamės nepamiršti ir jų poreikių" - pabrėžia Mantautas.

Danija didžiausias batų parduotuvių tinklas Lietuvoje pristatantis pačią įvairiausią kolekciją - nuo stilingų Itališkų Lorenzo ar Otre iki jaunatviškų Lacoste ar Vagabond. Kiekvieną sezoną pirkėjams siūlantis ne tik visiems gerai pažįstamus prekės ženklus kaip Tamaris, Rieker, Bugatti, Lacoste  ar Vagabond, bet ir papildo kolekciją naujais pasaulyje žinomais prekiniais ženklais, kaip Bjorn Borg, Via Uno ar Bearpaw.  DANIJA – įdomiam gyvenimui!

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus