• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pozuok kaip Laetitia Casta  11 

Autorius: Laura M.
2008-06-17 00:00:00

Pozuok kaip Laetitia Casta
"Gamma" nuotr.
Ar esi mačiusi, kaip fotografuojami supermodeliai per fotosesiją? Dešimtys pozų, šimtai kadrų, preciziškai sureguliuotas apšvietimas, „dėkingiausi rakursai“, o vėliau dar nuotraukos paprastai dailinamos kompiuteriu.

Ir žinant visa tai tau dar norisi graužtis, kodėl vieninteliame kadre iš pastarojo vakarėlio, plieskiant toli gražu ne tobulam apšvietimui ir atsitiktinai pagauta neaiškia poza atrodai it žirnių prisirijusi varlė?

Taip, tavo nuotraukos – ne fotosesijos kadrai, bet... norisi bent keliose jų atrodyti dailiai ir nerūpestingai. Ir, žinoma, be to įsirėžusio „gelbėjimosi rato“ ties džinsų juosmeniu.

Siūlome nedidelę pozavimo pamokėlę – iš Laetitia Casta tikrai yra ko pasimokyti!

1 poza: Tu sėdi, nugara tiesi, žvilgsnis – griežtas. Tačiau nerūpestingai ant atlošo užmesta ranka ir susitaršę plaukai suteikia šiai pozai dinamikos ir intrigos.
2 poza: Nori vapsvos talijos bent jau nuotraukoje? Pradinė padėtis – ta pati, tik visa viršutine kūno dalimi pasvirk šiek tiek į priekį. Beje, jei tikrai ties talija turi ką slėpti – verčiau rinkis neaptemptus, bet ir ne pernalyg apdribusius rūbus.
3 poza: Ant krėslo užkeltos per kelius sulenktos ir kiek pražergtos aukštakulniais apautos kojos – seksualu. Tačiau kad nebūtų vulgaru – mūvėk kelnes bei fotografuokis iš šono.
4 poza: Nerūpestingai ant lovos užmestos kojos – puiku. Tik jei jau atsuksi batelių padus – tegul tai bus dar grindiniu nepravaikščioti aukštakulniai, kaip antai Laetitios „louboutinai“.
5 poza: Fotografuojiesi sėdėdama? Kur ir kaip sudėlioti kojas – sudėtingas klausimas. Pernelyg suglausi – atrodysi susikausčiusi ir nenatūrali. Atsisėsi kiek prasižergusi – nuotraukoje gail pasimatyti per daug. Užtai jei kojas per kelius suglausi, o pėdas kiek pasuksi į vidų – atrodysi seksualiai ir intriguojamai.
6 poza: Nebežinai, kokį dar veiksmą turėtum imituoti pamačiusi į save nukreiptą objektyvą, kad atrodytum žaismingai, tad ir vėl nutaisai dirbtinę šypseną? Šį kartą pamėgink ką nors labiau gundančio: kedenk plaukus, taisykis auskarą ar gundančiai vyniok aplink pirštą ilgus karolius.
7 poza: Leidusi pažvelgti į save „kitu kampu“ gali pasidaryti nuostabių nuotraukų. Beje, taip atmetus galvą tavo nervus gadinantis dvigubas pagurklis išnyks tarsi dūmas.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
to ledi
2010-02-07 00:28:53
o kas tau sake ,kad modeliai turi buti rudi kaip s....
Monika
2009-04-15 15:28:03
Kur tas žvilgsnis? Nesimato jos akių ir pozuotoja nekokia
M.
2009-03-08 01:10:59
Grazi. :)