• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Prabangaus vakarėlio aprangos kodas  2 

Autorius: Style.rbc.ru
2009-08-14 09:17:00

Prabangaus vakarėlio aprangos kodas
Jupiterimages nuotr.
Vasaros tyla eina į pabaigą, netrukus klubuose bei restoranuose ir vėl tikimasi rudens sezono vakarėlių maratono. Žurnalai ir televizijos laidos atsigaus pateikdami visuotiniam svarstymui kiekvieno garsesnio vakarėlių liūto ir liūtės žingsnio ataskaitą. O patiems žvėrių karaliams teks ir vėl pasukti galvą, kaip atrodyti madingai ir netapti stilistų pašaipų objektu.

Kai kada išvaizdą sugadina net ir menkučiai mažmožiai. Taigi viską apgalvojus svarbu neužmiršti elementariausių dalykų. Kaip rodo praktika, dauguma vakarėlių naujokių linkę daryti tas pačias klaidas.

O gal šios klaidos nesvetimos ir tau? Visa laimė, kad jos lengvai ištaisomos!

Susiveržti diržus. Tikriausiai ir tavo spintoje yra diržų, kuriuos susijuosi retokai, taigi tau nelabai rūpi jų būklė. Kol diržas spintoje kantriai laukia savo valandos, tavo juosmens ir klubų apimtys gali gerokai pakisti – tiek į geresniąją, tiek į blogesniąją pusę. Todėl bėgdama į vakarėlį įsitikink, kad diržas pakankamai gerai prigludęs: tiek įsirėžę riebalų pagalvėlės, tiek laisvai kadaruojantis diržas, kurio net ir paskutinė užsegimo skylutė neleidžia priglusti prie sulieknėjusios talijos, tampa tikru tavo išvaizdos disonansu.

Rankinėje – visas gyvenimas. Didžiulės talpios rankinės, kuriose atsiras vietos ir kosmetikai, ir biuro reikmenims (taip pat įvairiausiems raktams, mylimiausiems žaisliukams ir daugybei kitų dalykų, be kurių tu „negalėtum išgyventi“), dažnai padeda išsisukti įvairiausiose netikėtose situacijose, tačiau piktnaudžiauti tuo nederėtų. Išsiruošusi į vakarėlį ar priėmimą rinkis rankinę, kuri netrukdytų nei tau, nei aplinkiniams. Nieko nėra apmaudžiau, nei stovėti su taure šampano rankose prezentacijoje ir jausti, kad ant alkūnės pakibusią tavo rankinę kliudo kiekvienas pro šalį einantis žmogus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
S
2009-09-28 12:52:51
aga, man viena karta butent taip ir nutiko - tapau "karaliene nuoga" :D na, gerai, gal tik pusnuoge, bet visviena nemalonu, kai suzinai,kad tavo megstamiausias vakareliu drabuzelis, pasirodo, yra kaip ir permatomas... nuotraukose.. :D
Neandartalietis
2009-08-29 10:07:48
A tai vyram patarimu nebus?