• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Raudonojo kilimo nuotraukų triukai  5 

Autorius: Laura M.
2008-07-17 00:00:00

Kodėl žengdamos raudonuoju kilimu žvaigždės atrodo lieknos it nendrės, nors paparacų užfiksuoti kadrai iš jų kasdienio gyvenimo akivaizdžiai parodo, kad jos turi ne tik celiulito, bet ir vieną kitą riebalų „rinkelę“ ten, kur jai būti nederėtų. Raudonojo kilimo nuotraukų paslaptis paprasta – tinkama poza!

Be abejo, prie garsenybių gracijos prisideda ir tokie slapti ginklai, kaip figūrą formuojantys apatiniai rūbai bei savaitė-kita itin liesos dietos ir alinančių treniruočių režimo. Bet vis dėlto tinkama poza fotografuojantis svarbu nė kiek ne mažiau.

Triukas Nr. 1: Pasisuk į fotoaparatą truputėlį šonu, vieną koją pastatyk priekyje kitos, tarsi ketintum žengti žingsnį. Šios kojos nykštys turėtų būti atsuktas tiesiai į objektyvą. Kūno svorį perkelk ant kitos, antrame plane likusios kojos.

Triukas Nr. 2: Smakrą šiek tiek kilstelėk aukštyn – taip išvengsi dvigubo pagurklio nuotraukose.

Triukas Nr. 3: Nepriglausk viršutinės rankų dalies prie kūno – jos nesusiplos ir atrodys plonesnės.

Triukas Nr. 4: Stebėk savo laikyseną. Kai tave fotografuos, ištiesk nugarą ir pasitempk, pečius – atgal, krūtinę – į priekį, o pilvą įtrauk kiek tik gali. Tiesa, nepamiršk kontroliuoti ir savo mimikos, kad neatrodytum nuotraukoje liekna, bet beveik alpstanti.

Triukas Nr. 5: Žiūrėk į objektyvą. O kad žvilgsnis neatrodytų sustingęs, prieš „išskrendant paukščiukui“ nusisuk, pažvelk į tolį, nusišypsok ir pasistenk atsisukti prieš pat spragtelėjimą.

Triukas Nr. 6: Atsimink taisyklę, kad storiausios ir didžiausios atrodo tos kūno dalys, kurios yra arčiausiai objektyvo. Išnaudok tai privalumams pabrėžti ir trūkumams paslėpti pasitelkusi į pagalbą legendinės Merlin Monro triuką: fotografuodamasi šiek tiek pasilenk į priekį, rankas sukryžiavusi ant krūtinės. Taip krūtinė atrodys kiek didesnė, jei yra riebaliukų po krūtine – juos uždengs rankos, o tau palinkus į priekį nutolusi talija atrodys keletu centimetrų lieknesnė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
.
2008-09-02 16:02:42
nieko naujo neparase as tuos dalykus jau zinojau nuo 5 metu. :D
mama gera turiu kuri moke visu tu gudrybiu. :p
Nora
2008-07-18 02:11:56
Jei baisi--tai visais rakursais...
Mazhute
2008-07-17 11:23:41
tiesa :}