• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Sexy“ rūbai: vaikinų požiūris  37 

2008-09-16 00:00:00

„Sexy“ rūbai: vaikinų požiūris
"Gamma" nuotr.

Tikriausiai ne viena mergina prieš eidama į pasimatymą naršo savo spintą, ieško pačio tinkamiausio rūbelio, kuris patiktų ir jos išrinktajam. Dažnai tinkamo rūbo pasirinkimas baigiasi kambario netvarka ir isterišku šūksniu – „Neturiu ką apsirengti“! Tokiu atveju patariame išeities ieškoti paprastume ir pateikiame sąrašą rūbų, kuriuos iš jūsų spintos pasirinktų vaikinai. Tai nebūtinai rūbai pasimatymui, bet su jais savo antrajai pusei atrodote patraukliausiai ir gražiausiai.


Džinsai, marškinėliai ir sportiniai bateliai

 

Ne paslaptis, kad visi vaikinai trokšta, jog mes rūpintumėmės savo išvaizda, tačiau jiems anaiptol neatrodo, kad turime visą laiką būti tarsi lėlytės. Laikas nuo laiko jie pasiilgsta paprastumo. Kai mes jaučiamės laisvai ir patogiai, galime pašėlti ir padūkti su juo, esame jiems pačios žaviausios. Aptemti džinsai atrodo gana patraukliai, o kadangi su sportiniais bateliais mūsų kojytės nenuvargsta, tai ir veide nedingsta šypsena. Taigi visas grožis, pasak vaikinų, paprastume.


Dviejų dalių maudymosi kostiumėlis

 

Tiek stambesnės, tiek ir lieknos merginos vaikinams gražiausiai atrodo su atskiru maudymosi kostiumėliu, nes tada išryškėja visi moteriški privalumai. Pripažinkime ir tai, kad vaikinai nėra tokie smulkmeniški kaip moterys ir kai kurių moters figūros trūkumų tiesiog nepastebi. Svarbiausia pasitikėti savimi, nes savo antrajai pusei jūs esate pati gražiausia. Niekada nedejuokite, kad jūsų kojos per storos, ar per didelis pilvas. Jeigu jūs draugaujate, tai reiškia, kad jam patinkate tokia, kokia esate, o jeigu pradėsite jam nuolat dejuoti apie savo trūkumus, jis juos pradės pastebėti ir tai gali sugadinti jūsų santykius. Būkite drąsi, laiminga tokia, kokią jis jus įsimylėjo.


Balti džinsai

 

Vaikinams patinka baltais džinsais aptemtas užpakaliukas. Jeigu jūs ruošiatės eiti pasilinksminti, nebūtina vilktis kažką labai puošnaus. Džinsai yra vienas populiariausių drabužių, tačiau su jais taip pat galite išsiskirti iš visos merginų kompanijos. Jeigu su vaikinu ruošiatės eiti į vakarėlį, tiesiog užsidėkite baltus džinsus. Jūs tikrai išsiskirsite, nes dažniausiai merginos dėvi mėlynus džinsus. Su baltais džinsais patariama eiti į klubą, nes tamsoje atrodysite išsiskiriančiai ir gana puošniai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Snaigutė to to moteris
2009-10-28 22:58:19
Kas čia per subjektyvios išvados apie Kauną? Kažkas kažką pasako, arba pažįsta kažkokias "vištas", kurios yra iš Kauno, tai išvadas padaro, jog Kaune-vienos vištos ir tegyvena. Atsiprašau, tačiau toks požiūris yra labai vaikiškas, atskleidžia nebrandžią mąstyseną. Kiekviename mieste gyvena įvairių žmonių, nėra nei vieno tokio, kuriame gyventų vieni inteligentai, nei vieni bemoksliai. Nemanyk, jog bendraudama su vienu kontingentu žmonių, jau perpranti visų kitų likusių kauniečių būdą. Todėl visų pirma, gerbiamoji, pasidomėki kaip yra iš tiesų, ir tik tuomet komentuok, nes per tokius komentuotojus ir tebesiskleidžia Lietuvos visuomenėje netolerancija, trumparegiškumas bei stereotipai.
to moteris
2009-10-28 20:00:20
mada eina ir praeina, o va reikia turėti savo stilių. kuo blogai balti džinsai ir juodi aukštakulniai? juk gražu. Baltos - juodos spalvos derinys yra gražu. O dėl kauno... dieve gi ten vištų kraštas.
saulute
2009-10-28 12:07:09
Man sis straipsnis labai patiko.. tiesa kad moteris turetu savimi pasitiketi.. visos mes turime savimi pasitiketi