• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šilkinė skarelė: kaip ją galima užsirišti? (foto)  5 

Autorius: Pagal myshine.ru
2009-09-07 16:30:00

Šilkinė skarelė: kaip ją galima užsirišti? (foto)
myshine.ru nuotr.

Šilkinė skarelė yra naudingas, visada madingas bei praktiškas daiktas. Ji apsaugo mūsų kaklą nuo šalčio ir suteikia stiliui išbaigtumo. Ypatingai prancūzės dievina šilkines skareles ir retai su jomis skiriasi.

O kaip Jūs? Ar mokate šį puikų aksesuarą gražiai bei madingai užsirišti? Jei žinote tik porą būdų, tai siūlome Jums susipažinti su kitais. Originaliai užsirišusios skarelę patrauksite aplinkinių dėmesį, o juk moterims to ir reikia! Išsirinkite Jums labiausiai patikusį variantą ir paeksperimentuokite.

Pirmiausia, išsirinkite Jums patikusią šilkinę skarelę. Yra labai sena taisyklė, kaip sužinoti, ar šilkas yra geras. Tiesiog prakiškite visą skarelę pro žiedą. Kuo šilkas kokybiškesnis, tuo lengviau jis pralįs pro žiedelį. Šilkinę skarelę patartina skalbti rankomis ir su itin švelniomis skalbimo priemonėmis.

Skarelė, kurios parametrai 80?80 cm, yra labiausiai rekomenduojama, nes su ja galima išbandyti daugiausia užsirišimo variantų.

Pradedame pamoką!

1 variantas:

Apjuoskite skarele kaklą taip, kad jos galai būtų vienodo ilgio. Du kartus perpinkite skarelės galus vieną su kitu ir lengvai užmeskite ant nugaros bei juos suriškite.
 
 
 

2 variantas:

Skarelės viduryje suriškite mazgelį, kaip parodyta paveikslėlio viršuje. Apsukite tokia skarele kaklą. Jos galai turėtų būti prakišami pro skirtingas mazgelio puses.
 

3 variantas:

Tai labai panašu į kaklaraiščio rišimą. Tad sunkumų neturėtų kilti.
 

4 variantas:

Sulenkite skarelę į trikampį, kad vienas jos kampas būtų šiek tiek ilgesnis už  kitą. Užsidėkite skarelę ant pečių, o skarelės galus suriškite į mažą mazgelį.
 

5 variantas:

Tai labai originalus skarelės užsirišimo būdas. Uždėkite skarelę ant vieno peties, rankomis padarykite gražias jos bangeles ir suriškite galus ties liemeniu.
 

6 variantas:

Skarelės pagalba galima vizualiai padidinti mažą krūtinę. Sulenktą trikampiu skarelę užsidėkite ant pečių iš priekio, o jos galus suriškite nugaroje. Po to nepamirškite rankomis padaryti gražių drapiruočių. Skarelę taip pat galima užfiksuoti originalia sege ant peties.
 

7 variantas:

Užsiriškite skarelę taip, kad vienas jos galas žymiai trumpesnis už kitą. Ilgąjį jos galą tiesiog prisekite puošnia sage ant peties. Šis variantas puikiai tinka po švarkeliu ar megztuku.
 

8 variantas:

Manote, kad Jūsų kaklas nėra tobulas? Išbandykite šį būdą. Sudėkite skarelę trikampiu, suimkite ją į siaurą juostą ir apsukite aplink kaklą. Vieną skarelės galą prakiškite taip, kaip parodyta paveikslėlyje.
 

9 variantas:

Skarelę užsidėkite ant pečių, o jos galus suriškite priekyje. Stenkitės, kad galiukai liktų kuo trumpesni.
 
 

10 variantas:

Šis variantas jaunatviškas ir tinka bet kokiam vakarėliui. Skarelę sudėkite taip, kad apatinis skarelės galas šiek tiek išlįstų pro viršutinį. Skarelę užsidėkite ant krūtinės, o jos galus vieną kartą apsukite aplink kaklą ir suriškite priekyje. Susikaupusią medžiagos dalį nuleiskite ant krūtinės ir suformuokite gražias bangeles.
 
 

11 variantas:

Sulankstykite skarelę armonikos („garmoškės“) stiliumi. Suriškite ją ant šono. Trumpąjį skarelės galą palikite laisvą, o ilgąjį vieną kartą prakiškite pro skarelės apačią į viršų.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Agne
2016-04-04 09:54:55
Visi geri žiūrint kam kokis geriausias man labai pagelbėjo šitie straipsniai išsirinkau 11 :)
Agne
2009-09-21 18:56:55
tikrai naudingas straipsnis
a
2009-09-08 17:02:47
labai idomus 8as variantas