• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šio pavasario grožio akcentai (foto)

2009-03-17 00:00:00

Šio pavasario grožio akcentai (foto)
Pagal style.rbc.ru
Ledai pajudėjo! Kartu su jais tuojau iš spintų išplauks ir šilti rūbai, iš galvos – niūri nuotaika, o iš tavo rankinės – įkyrėjusi kosmetika. Pavasaris – metas keistis. Tai – aksioma. Todėl dabar – pats metas susidėlioti savo grožio akcentus. Kokios makiažo tendencijos vyraus šį pavasarį?

Ryškesnis veidas. Visą rudenį ir žiemą visažistai primygtinai rekomendavo atsisakyti ryškios kosmetikos ir užversti savo vonios lentynėles pasteliniais tonais. Bet pagaliau viskas keičiasi ir šį pavasarį, kartu su  80-tųjų mados tendencijomis, į veidus sugrįžta spalvos! Sodrūs akių šešėliai, kuriuos galima tepti storu pastebimu sluoksniu, kad veidas įgytų futuristinių niuansų – viena aktualiausių šio sezono naujovių!

Nematomas makiažas. Ši makiažo technika bene pati sunkiausia, tad nenustebk, jei ne iš karto pavyks ją įvaldyti. Tiesą sakant, tik tikriems virtuozams pasiseka pasinaudoti visomis kosmetinėmis priemonėmis ir sukurti natūralų makiažą, nepastebimai paryškinantį veido privalumus ir užtušuojantį trūkumus. Tačiau pasitreniravus tokį susikurti gali ir pati. Gaivus veidas su paryškintais skruostikauliais ir lūpomis – tikras šio pavasario hitas.

Amžina septyniolikmetė. Jaunystė ir gaivumas vyrauja visose madingose šio sezono tendencijose. Todėl jei nusprendei savo veidui suteikti aistros ryškiai raudonais lūpų dažais – pasirūpink, kad ši spalva tavęs nesendintų, o papūstos raudonos lūpytės neprarastų lolitiško naivumo.

Dūmai akyse. Žiema gundė katinišku žvilgsniu, o pavasarį į pirmą planą išeina padūmavusios akys. Toks akių makiažas turėtų būti gana ryškus, sukurti užsimiegojimo įspūdį. Tarsi vakar iš vakarėlio parlėkus namo būtum pamiršus nusivalyti tušą.Alyvinė migla. Violetinė ir alyvinė spalvos pretenduoja tapti šio sezono dominante. Tik ne rūbuose, o makiaže. Be abejo, kasdienai šie atspalviai gal ir pernelyg ryškūs, tačiau vakarėliams – pats tas.

Ekstremalūs antakiai. Saiko jausmas – ne visai tas kriterijus, kuriuo vertėtų vadovautis šį pavasarį koreguojant savo antakius. Tarp pagrindinių tendencijų vyrauja prailginti, praplatinti ir aiškiai paryškinti antakiai.

Heavy Metal. Šį pavasarį vargu ar apsieisi be metališko žvilgesio kosmetinėje. Tai visų pirma pasakytina apie šešėlius. Lengvam, efemeriškam makiažui sukurti naudok kaip galima daugiau šviesą atspindinčių ir blizgančių dažų, būtinai išbandyk skystus akių šešėlius!

Žemiškas angelas. Ryškūs skaistalai trumpam palieka mados Olimpą. Vietoje jų ekspertai rekomenduoja atgaivinti skruostus lengvučiais rausvais arba persikiniais tonais. Geriausiai tam tinka kreminiai skaistalai, kuriuos lengviau tepti ir išsklaidyti nepaliekant linijų. Tokie pat švelnūs turėtų būti ir šešėliai – šviesūs, didinantys akis ir atveriantys žvilgsnį. Prie tokio makiažo idealiai tiks ir neutralių pastelinių tonų lūpų blizgesys.
Gairės: Heavy Metal

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus