• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Spintos revizija: palikti, pakeisti, išmesti?

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2010-10-11 10:45:00

Spintos revizija: palikti, pakeisti, išmesti?
NyMag.com nuotr.
Po vasaros spintoje – aiškių aiškiausias nereikalingų rūbų perteklius. Kurių atsikratyti, o kuriuos dar verta pasilaikyti?

Be progos. Taip ir neatsirado progos užsivilkti tą suknelę? Daugelis mūsų įsikibę laikomės rūbų, kurių taip ir neteko pranešioti vis laukiant tinkamos progos. Net ir maža juoda suknelė gali metų metus tūnoti nepajudinama. Išeitis paprasta – dėvėk ją! Jei atrodo pernelyg iškilminga kasdienai, „neutralizuok“ nuotaiką priderinus prie jos nertinį, platų diržą ar šalikėlį – žaisdama aksesuarais lengvai susikursi lengvą dieninį stilių.

Išnaudok vasarinius drabužius. Gėlėtų vasarinių suknelių dėvėjimo periodas itin trumpas. Jį prailginti galėtum pritaikiusi vasarinę suknelę rudeniui – prie jos apsiauk storesnes pėdkelnes ar timpes, po apačia pasivilk trikotažinę glaustinukę ar golfą, užsimesk švarkelį.

Atgaivink žieminį paltą. Spintoje kabo pabodęs, bet vis dar geras paltas? Tikrai nereikia jo išmesti. Naujam gyvenimui tokį rūbą prikeltum pritaikiusi platų derančios spalvos diržą, prisiuvusi kailinę apykaklę ar apvyniojusi kaklą plačiu megztu raštuotu šaliku ilgais nukarusiais galais.

Darbo rūbai kasdienai. Jei pasikeitė tavo gyvenimo aplinkybės ir, pavyzdžiui, išėjai ilgų motinystės atostogų, — pritaikyk tai, ką anksčiau dėvėjai biure, namams. Pavyzdžiui, klasikinė palaidinė puikiausiai derės prie tavo mėgstamų džinsų ar odinių kelnių, o jei dar prisitaikysi vilnonį minkštą švarką ir kaubojiškus batus – susikursi puikų skoningą laisvalaikio aprangos ansamblį.

Ir vis dėlto kai ką vertėtų tikrai išmesti ar atiduoti nedvejojant. Visų pirma tai – aukštakulniai, kurių niekada nedėvi, nes jie tau spaudžia. Taip pat nedvejodama atsikratyk rūbų, į kuriuos nebeįlendi ar kurie tapo gerokai per laisvi.

Neverta saugoti ir rūbų, kurie yra nepataisomai sugadinti. Taip, taip, kartais gali pasvajoti, kad kada nors juos prisiruoši perdažyti ar lygintuvo pradegintą skylę pridengsi spalvinga aplikacija – jei to nepadarei per pastaruosius keletą mėnesių, tikrai nepadarysi ir per artimiausius metus. Tad metas atlaisvinti savo spintą naujienoms!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus