• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stiliaus patarimai: renkamės batelius (foto)

Autorius: Pagal dress-code.com.ua, Raimonda M.
2010-02-09 12:15:00

Stiliaus patarimai: renkamės batelius (foto)
dress-code.com.ua nuotr.

Daugelis moterų jaučia silpnybę gražiems bateliams. Nauja jų pora kaipmat pakelia nuotaiką! Ir mes visada surandame svarbią priežastį, kodėl mums reikia dar vienos poros. Juk bateliai atskleidžia mūsų individualumą ir jų mums niekada nebus gana.

Ar kada nors kilo klausimas, kaip pasirinkti ir patogią, ir stilingą avalynę? Labai dažnai, kas gražu ir originalu turi vieną trūkumą – nepatogumą. Kad taip neatsitiktų pasidalinsime su Jumis keliais patarimais.

1. Neapsunkink sau gyvenimo diskomfortu. Net jeigu tau bateliai labai patinka, tu tiesiog juos įsimyli, bet supranti, kad su jais negali patogiai vaikščioti – nepirk! Šlubčiojanti, raiša, svirduliuojanti moteris su aukštakulniais – vaizdelis nekoks.
 
 
2. Avėkite ryškiaspalvius batelius. Galite drąsiai rinktis ryškių spalvų batelius prie baltos, juodos, chaki spalvos rūbų. Tačiau atminkite, kad prie raudonos suknelės vis dėlto labiau tiktų neutralios spalvos bateliai.
 
 
 
3. Esmė – vienas akcentas. Jeigu jūs vilkite nuostabią ir efektyvią suknelę, tuomet nesukite galvos dėl originalių batų. Tegul akcentu būna suknelė. Tačiau, jeigu jūsų suknelė nėra labai išsiskirianti ir ryški, tai tada drąsiai įvaizdį pagyvinkite įspūdingais aukštakulniais.
 
 
 
4. Jūs tiesiog privalote turėti klasikinius juodos spalvos batelius. Kartais mums kyla dilemos, kokius batelius autis, jei vilkėsime klasikinį kostiumėli, vakarinę suknelę, eisime į šventę. Jei apninka tokios abejonės, niekada neapsiriksite pasirinkusios juodus klasikinius aukštakulnius.
 
 
 
5. Eini tiesiog pasivaikščioti po miestą, parką ar parduotuves? Pasakyk ne aukštiems smailiakulniams. Jūs tikriausiai nenorite susigadinti savo mėgstamų batelių, kurių kulnai grims į žemę ar strigs tarp plytelių. Rinkis paprastus batelius be jokio kulno. Na, o jeigu užsinorėjo būti aukštesnei ir grakštesnei, tai drąsiai gali rinktis ir basutes su platforma.
 
 
 
6. Prabangesni bateliai vakarui. Raudonos spalvos bateliai puikiai tiks vakarėliui. Beje, šiemet raudona spalva pati populiariausia!
 
 
 
7. „Baletiniai“ bateliai – puikus pasirinkimas kiekvienai dienai. Tik reiktų atsiminti, kad, jeigu juos avėsite, tai sijonas turėtų būti aukščiau kelių, o kelnių galai – aukščiau kulkšnies arba lygūs su kulkšnimi.
 
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus